سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برخورد کامیون با خودروی پارک شده در قم منجر به فوت راننده شد

بروز شده : ٢-٠٩-١٣٩٢, ١۴:١۴    نسخه چاپی    
ر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو در اتوبان قم - کاشان بدلیل شدت حادثه و آسیب‌های وارده یک نفر آقا حدودا ۵۵ ساله در دم فوت کرد و یک نفر نیز مصدوم شد.
معاون مرکز فوریت های پزشکی استان قم از فوت راننده در اثر برخورد کامیون با خودروی پارک شده در کنار جاده در استان قم خبر داد.

مهدی فراهانی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: طی ۴۸ ساعت گذشته دو هزار و 157 مورد تماس با اورژانس ۱۱۵ قم صورت گرفته که منجر به انجام ۲۵۱ مورد ماموريت شهری و جاده‎ای شده است.

وی گفت: از این تعداد ماموریت انجام شده ۷۰ حادثه مربوط به حوادث ترافیکی بوده که در مجموع ۸۶ نفر در این حوادث آسیب دیدند و متاسفانه ۲ نفر نیز جان خود را در این حوادث در محل حادثه از دست دادند.

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم افزود: حوادث مربوط به موتورسیکلت سواران ۳۰ مورد بوده که در پی آن ۳۶ نفر مجروح شدند.

وی بیان کرد: بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو در اتوبان قم - کاشان بدلیل شدت حادثه و آسیب‌های وارده یک نفر آقا حدودا ۵۵ ساله در دم فوت کرد و یک نفر نیز مصدوم شد که مصدوم حادثه پس از دریافت خدمات اولیه درمانی توسط یک دستگاه آمبولانس جهت تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان انتقال داده شد.

فراهانی گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در جاده قم به جعفریه پنج نفر مصدوم شدند که پس از انجام اقدامات درمانی اولیه برای تکمیل مراحل درمانی به مراکز درمانی سطح شهر منتقل شدند.

وی بیان کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با خودروی پارک شده در محور سلفچگان به قم متاسفانه راننده خودرو که آقایی ۳۵ ساله بود به علت شدت آسیب‌های وارده در دم فوت کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٩-١٣٩٢, ١۴:١۴

   

پر مبحث ترین ها