سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دبیر علمی دومین همایش سراسری انتظار و مهدویت در آموزه‌های رضوی خبر داد:

برگزاری همایش سراسری انتظار و مهدویت در آموزه‌های رضوی در قم

آثار ارائه شده به دبیرخانه این همایش باید حداقل در ۲۰ صفحه و حداکثر در ۳۰ صفحه A۴ یک رو با فونت می‌ترا، شماره قلم ۱۵ و در برنامه Word ۲۰۰۳تایپ و چکیده مقالات به همراه اصل مقاله ارائه شود.
 دبیر علمی دومین همایش سراسری انتظار و مهدویت در آموزه‌های رضوی گفت: دومین همایش سراسری انتظار و مهدویت در آموزه‌های رضوی مهرماه در قم برگزار می‌شود.

حجت الاسلام محمود اباذری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر گفت: مقالات این همایش با موضوع دیدگاه امام رضا (ع) در رابطه با حضرت مهدی (عج) است.
 
وی به فراوانی احادیث در رابطه با انتظار و لزوم درک امام زمان (عج) از سوی امام رضا (ع) اشاره کرد و اظهار داشت: این موضوع نشانگر ضرورت تامل و بررسی این احادیث و روایات است.
 
 
دبیر علمی دومین همایش سراسری انتظار و مهدویت در آموزه‌های رضوی زمان آغاز فراخوان این همایش را ابتدای مردادماه اعلام کرد وگفت: این مهلت تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.
 
وی امام‌شناسی از منظر امام رضا (ع)، رابطه امام و مردم از نگاه امام رضا (ع)، امام مهدی (عج) در بیان امام رضا (ع) و دوران غیبت از منظر امام رضا (ع) را از محورهای این همایش ذکر کرد.
 
اباذری دوران ظهور در بیان امام رضا (ع)، حرم رضوی و ترویج فرهنگ مهدویت و موضع گیری امام رضا (ع) در برابر مدعیان و انحرافات را از دیگر محورهای این همایش عنوان کرد و اظهار داشت: علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب مقاله تا تاریخ مشخص شده ارائه کنند.
 
دبیر علمی دومین همایش سراسری انتظار و مهدویت در آموزه‌های رضوی افزود: آثار ارائه شده به دبیرخانه این همایش باید حداقل در ۲۰ صفحه و حداکثر در ۳۰ صفحه A۴ یک رو با فونت می‌ترا، شماره قلم ۱۵ و در برنامه Word ۲۰۰۳تایپ و چکیده مقالات به همراه اصل مقاله ارائه شود.
 
وی یادآور شد: مقالات ارسالی نباید قبلا در جایی ارائه شده باشند و آوردن فهرست منابع در پایان مقالات ارسالی الزامی است و بهتر است صاحبان آثار در صورت داشتن سوابق اجرایی و پژوهشی در پایان مقاله به آن اشاره کنند.
 
اباذری افزود: علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیکی به نشانی Razavi@mahdi313.org یا صندوق پستی ۳۷۱۳۵ - ۱۱۹ به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.
 
یادآور می‌شود: به سه نفر اول کمک هزینه حج عمره، سه نفر دوم کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و به سه نفر سوم کمک هزینه سفر به سوریه اهدا می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۵-١٣٩٠, ٢١:۵۵

   

پر مبحث ترین ها