سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون آموزش مؤسسه تدبر در قرآن كريم استان قم خبر داد:

برگزاري دومين دوره استاد تدبر قرآن در قم

اين دوره ويژه طلاب برادر ملبس دائم به لباس مقدس روحانيت بوده و متقاضيان شركت در اين دوره از تاريخ اول تير ماه تا 12 آبان ماه سال جاري فرصت دارند با مراجعه حضوري به آدرس قم، خيابان صفائيه كوچه 26، پلاك يك براي ثبت‌نام اقدام كنند.
 معاون آموزش مؤسسه تدبر در قرآن كريم استان قم از برگزاري دومين دوره استاد تدبر قرآن در قم خبر داد.

حجت‌الاسلام موسي موسوي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ، با اشاره به فعاليت‌هاي مؤسسه تدبر در قرآن اظهار داشت: موسسه تدبر از سال 85 فعاليت‌هاي پژوهشي خود را آغاز كرده ولي از سال گذشته به طور رسمي فعاليت‌هاي آموزشي در دستور كار موسسه قرار گرفته است.
وي با بيان اينكه اين موسسه مجري طرح تدبر در قرآن است، گفت: آموزش‌ها در سه سطح آموزش عمومي تدبر، پرورش استاد تدبر و تربيت مربي تدبر برگزار مي‌شود.
معاون آموزش مؤسسه تدبر در قرآن كريم استان قم خاطرنشان كرد: 50 نفر از طلاب سطح دو و سه در نخستين دوره تربيت استاد تدبر شركت كردند و اين دوره را با موفقيت به پايان رساندند.
به گفته وي تربيت استاد آگاه، دلسوز و توانمند براي تربيت مربي قرآن كريم و نظارت بر حسن اجراي طرح در سراسر كشور از مهم‌ترين اهداف طرح متمركز پرورش استاد تدبر در قرآن كريم است.
موسوي با اشاره به شرايط افراد شركت‌كننده در دوره تربيت مربي قرآن كريم بيان داشت: كساني كه سطح دو حوزه را پايان رسانده و در آزمون و مصاحبه ورودي امتياز لازم را كسب كنند مي‌توانند در دوره تربيت استاد تدبر در قرآن شركت كنند.
وي تصريح كرد: موسسه تدبر در قرآن در راستاي اهداف آموزشي با پشتيباني مركز هماهنگي توسعه و ترويج فعاليت‌هاي قرآني كشور براي دومين دوره اقدام به پذيرش قرآن‌آموز كرده است.
معاون آموزش مؤسسه تدبر در قرآن كريم استان قم خاطرنشان كرد: اين دوره ويژه طلاب برادر ملبس دائم به لباس مقدس روحانيت بوده و متقاضيان شركت در اين دوره از تاريخ اول تير ماه تا 12 آبان ماه سال جاري فرصت دارند با مراجعه حضوري به آدرس قم، خيابان صفائيه كوچه 26، پلاك يك براي ثبت‌نام اقدام كنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠۴-١٣٩٠, ٢٣:٠٧

   

پر مبحث ترین ها