سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در قم؛

هشتمين دوره مسابقات قرآن جامعه كارگري برگزار مي‌شود

بروز شده : ٧-٠۴-١٣٩٠, ٢٠:٢٢    نسخه چاپی    
دفتر امور فرهنگي اداره‌ كل كار و امور اجتماعي استان قم در راستاي ترويج روزافزون فرهنگ متعالي و انسان‌ساز انس با قرآن كريم، در نظر دارد هشتمين دوره مسابقات حفظ، قرائت و تفسير قرآن كريم ويژه جامعه كارگري و خانواده را در سال جاري برگزار ‌كند.
مسئول امور فرهنگي اداره‌ كل كار و امور اجتماعي استان قم گفت: هشتمين دوره مسابقات حفظ، قرائت و تفسير قرآن كريم ويژه جامعه كارگري و خانواده‌هاي آنها در سال جاري برگزار مي‌شود.

حجت‌الاسلام علي‌اصغر حيدري امروز در گفت‌وگو با  فارس اظهار داشت: دفتر امور فرهنگي اداره‌ كل كار و امور اجتماعي استان قم در راستاي ترويج روزافزون فرهنگ متعالي و انسان‌ساز انس با قرآن كريم، در نظر دارد هشتمين دوره مسابقات حفظ، قرائت و تفسير قرآن كريم ويژه جامعه كارگري و خانواده را در سال جاري برگزار ‌كند.
وي با اشاره به موارد مسابقه تصريح كرد: علاقه‌مندان مي‌توانند در رشته‌هاي قرائت، حفظ پنج جز، 15 جز و كل قرآن، تفسير (جلد 18، كتاب تفسير نمونه) شركت كنند.
مسئول امور فرهنگي اداره‌ كل كار و امور اجتماعي استان قم گفت: مسابقات در دو گروه برادران و خواهران برگزار ميشود.
به گفته وي، از آنجايي كه فراخوان اين مسابقه به تازگي اعلام شده است تاكنون 20 نفر براي شركت در مسابقات اعلام آمادگي كردند اما با توجه به استقبالي كه در دوره‌هاي گذشته صورت مي‌گرفت اين تعداد به صورت تفكيكي در دو بخش خواهران و برادران به 100 نفر افزايش خواهد يافت.
حيدري عنوان داشت: علاقه‌مندان براي شركت در مسابقه تا 23/4/90 فرصت دارند براي ثبت‌نام اعلام آمادگي كنند و ارائه دفترچه تامين اجتماعي در هنگام ثبت‌نام ضروري است.
مسئول امور فرهنگي اداره‌ كل كار و امور اجتماعي استان قم افزود: علاقه‌مندان به منظور شركت در اين مسابقات مي‌توانند به واحد امور فرهنگي واقع در جاده قديم قم تهران روبه‌روي پمپ بنزين البرز اداره كل كار و امور اجتماعي استان قم مراجعه و يا با شماره تلفن 168-6162167 تماس حاصل كنند.


telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۴-١٣٩٠, ٢٠:٢٢

   

پر مبحث ترین ها