سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسئول دارالقرآن سازمان تبليغات اسلامي استان قم خبر داد:

فعاليت 200 پايگاه نهضت قرآن‌آموزي در قم

پيش‌بيني مي‌شود با تمهيدات در نظر گرفته شده 200 كلاس در قالب اين طرح از نيمه تير ماه تا پايان ماه مبارك رمضان سال جاري برگزار شود.
مسئول دارالقرآن سازمان تبليغات اسلامي استان قم از فعاليت200 پايگاه نهضت قرآن‌آموزي در قم از 15 تير ماه سال جاري خبر داد.

حجت‌الاسلام جواد عظيمي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به طرح نهضت قرآن‌آموزي اظهار داشت: اين طرح در برنامه پنجم توسعه در نظر گرفته نشده است و بنابراين بودجه‌ كشوري به اين طرح تعلق نمي‌گيرد.
وي خاطرنشان كرد: با توجه به كمبود اعتبارات استاني طرح نهضت قرآن‌آموزي در ماه مبارك رمضان با گستردگي كمتر نسبت به سال گذشته اجرا مي‌شود.
مسئول دارالقرآن سازمان تبليغات اسلامي استان قم با بيان اينكه سال گذشته 500 كلاس نهضت قرآن‌آموزي برگزار شد، گفت: پيش‌بيني مي‌شود با تمهيدات در نظر گرفته شده 200 كلاس در قالب اين طرح از نيمه تير ماه تا پايان ماه مبارك رمضان سال جاري برگزار شود.
به گفته عظيمي شركت‌كنندگان در اين كلاس‌ها از آموزش‌هاي روخواني، روانخواني و مفاهيم قرآن بهره‌مند مي‌شوند.
وي با اشاره به استقبال گسترده از طرح نهضت قرآن‌آموزي گفت: استقبال از اين طرح تا اندازه‌اي است كه نياز به تبليغ ندارد و عموم مردم انتظار داشتند از ابتداي تابستان اين طرح آغاز شود.
مسئول دارالقرآن سازمان تبليغات اسلامي استان قم با اشاره به گسترش دوره‌هاي تخصصي اذعان داشت: تربيت مدرس قرآن كريم در سطح يك و دو، تربيت داور و طرح قرائت سطح چهار و پنج از دوره‌هاي تخصصي است كه در اين حيطه قرار مي‌گيرد.
وي با اشاره به برگزاري محافل انس با قرآن در ايام تابستان بيان داشت: پيش‌بيني مي‌شود در تابستان 10 محفل انس با قرآن برگزار شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٣-١٣٩٠, ١٧:٠٠

   

پر مبحث ترین ها