سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همزمان با میلاد حضرت زهرا(س)؛

جشنواره فرهنگی ورزشی زنان فاطمی در قم برگزار می‌شود

جشنواره فرهنگی ورزشی زنان فاطمی به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه (س) و هفته زن ومقام مادر با اعلام رسمی معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی و با حضور بانوان داور، مربی، ورزشکارو قهرمانان ورزش بانوان از ادارات کل استان قم برگزار می‌شود.
معاون ورزش بانوان اداره کل تربیت بدنی استان قم از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی زنان فاطمی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) در قم خبر داد.

سیده لیلا عنبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار مهر در قم، اظهار داشت: نخستین بار جشنواره فرهنگی ورزشی زنان فاطمی را به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت هفته زن و مقام مادر با حضور بانوان ورزشکار رشته‌های مختلف برگزار می‌کنیم.
 
وی ادامه داد: جشنواره فرهنگی ورزشی زنان فاطمی به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه (س) و هفته زن ومقام مادر با اعلام رسمی معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی و با حضور بانوان داور، مربی، ورزشکارو قهرمانان ورزش بانوان از ادارات کل استان قم برگزار می‌شود.
 
اجرای برنامه‌های متنوع به مناسبت آزادسازی خرمشهر
معاون ورزش بانوان اداره کل تربیت بدنی استان قم با بیان اینکه در این جشنواره رشته‌های مختلف ورزشی به نمایش گذاشته خواهد شد، اضافه کرد: به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و همچنین گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر برنامه‌های متنوعی از سوی این معاونت برای بانوان ورزشکار استان در رشته‌های مختلف در نظر گرفته شده است.
 
وی افزود: برگزاری رقابت‌های تکواندو بانوان در سطح استان و همچنین برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان استان قم در پنج رشته ورزشی از جمله مهم‌ترین برنامه‌هایی است که با شرکت بانوان ورزشکار کارمند دولت ادارات و نهادهای دولتی استان برگزار می‌شود و امیدوارم به خوبی مورد استقبال نیز قرار بگیرد.
 
حضور بانوان ورزشکار در کاروان اعزامی به تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل

عنبری همچنین از اعزام بانوان ورزشکار در قالب کاروان ورزشی استان قم به مراسم تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل (ره) خبر داد و اظهار داشت: همه ساله به مناسبت فرارسیدن سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مراسمی با هدف تجدید بیعت با رهبر کبیر انقلاب در تهران برگزار می‌شود و بانوان ورزشکار نیز در کنار سایر ورزشکاران استان با همین هدف در حرم مطهر ایشان حضور می‌یابند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٢-١٣٩٠, ٠٣:١٧

   

پر مبحث ترین ها