سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ازدحام جمعیت مانع دفن پیکر پاشایی شد

همچنین با توجه به ازدحام مردم هنردوست و علاقمندان به خواننده پاپ کشور در مراسم تشییع، تعدادی از برنامه های تدارک دیده شده لغو شد.
پیکر مرتضی پاشایی پس از چندین بار حضور درقطعه هنرمندان به دلیل ازدحام بیش ازحد جمعیت به سردخانه بهشت زهرا(س) انتقال داده شد.
به گزارش ایرنا، یکر مرحوم پاشایی خواننده پاپ کشور صبح امروز با حضور گسترده و چشمگیر مردم هنر دوست و طرفدارانش پس از تشییع از تالار وحدت به بهشت زهرا (س) منتقل شد.

براساس این گزارش، ازدحام بیش از حد جمعیت در قطعه هنرمندان از برگزاری انجام آیین خاکسپاری مرتضی پاشایی جلوگیری و درخواست های مکرر پدر مرحوم پاشایی از حاضرین برای همکاری آنان جهت انجام مراسم خاکسپاری هیچ اثری نداشت.

بنابراین گزارش، طرفداران وعلاقمندان به این خواننده جوان در طول مراسم تشییع اشعار و ترانه های پاشایی را با هم زمزمه و همنوایی می کنند.

همچنین با توجه به ازدحام مردم هنردوست و علاقمندان به خواننده پاپ کشور در مراسم تشییع، تعدادی از برنامه های تدارک دیده شده لغو شد.

'مرتضی پاشایی' خواننده جوان پاپ کشور متولد سال 1363 بود و از حدود یک سال پیش با بیماری سرطان معده دست و پنجه نرم می کرد که صبح روز جمعه 23 آبان ماه در سن 30 سالگی دارفانی را وداع گفت.

وی دانشجوی رشته گرافیک بود و از کودکی به موسیقی علاقه داشت و هنر موسیقی را از 14 سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد.

آلبوم های «گل بیتا»، «یکی هست» و «اسمش عشقه» تاکنون از او انتشار یافته است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:٢٧

   

پر مبحث ترین ها