سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با 35 عنوان کتاب؛

موسسه کتاب شناسی شیعه در نمایشگاه کتاب تهران شرکت می کند

موسسه کتاب شناسی شیعه به همراه نشردانش حوزه که زیر نظر این موسسه فعالیت دارد با 35 عنوان کتاب در بیست و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران شرکت می کند.
مدیر موسسه کتاب شناسی شیعه گفت: این موسسه با 35 عنوان کتاب در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شرکت می کند.

حجت الاسلام رضا مختاری در گفتگو با خبرنگار مهر در قم اظهار داشت: موسسه کتاب شناسی شیعه به همراه نشردانش حوزه که زیر نظر این موسسه فعالیت دارد با 35 عنوان کتاب در بیست و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران شرکت می کند.

وی با بیان اینکه این 35 عنوان کتاب برای اولین بار است که در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می شود اظهار داشت: جرعه ای از دریا در فصل پائیز و فهارس الشیعه و ورثه الاانبیاء در فصل زمستان به عنوان کتاب فصل انتخاب شده اند.

مدیر موسسه کتاب شناسی شیعه اظهارکرد: کتاب زندگینامه مالک اشتر، جرعه ای از دریا، فهارس الشیعه، ورثه الاانبیاء از جمله کتاب هایی است که در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می شود.

وی ادامه داد: ورثه الاانبیاء مربوط به سرگذشت چند تن از عالمان شیعه در هندوستان است.

مختاری در ادامه با اشاره به استقبال مردم از نمایشگاه کتاب تهران بیان کرد: حضور عمده ناشران داخلی و خارجی در نمایشگاه و تنوع در کتابهای عرضه شده موجب استقبال مردم از این نمایشگاه شده است.

وی ادامه داد: برخی از افراد هنگامیکه در نمایشگاه حاضر می شوند تحت تاثیر موجی از افراد که در حال خرید یا مطالعه کتاب هستند قرار گرفته و به سمت خرید کتاب روانه می شوند که این خود میتواند در کشش افراد به سمت کتاب و کتابخوانی تاثیرگذار باشد.
 

V
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:٢٢

   

پر مبحث ترین ها