سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قیمت بلیت سینماها نصف می‌شود

بروز شده : ۶-٠۵-١٣٩٣, ٢٣:٠۵    نسخه چاپی    
براساس گفته سخنگوی شورای صنفی نمایش، بلیت‌های سینما در دو سئانس نخست بعد از عید فطر به صورت نیم‌بها عرضه خواهد شد. دستور اجرای این طرح از سوی وزارت ارشاد به سینماهای تهران و شهرستان صادر شده است.
بلیت سینماهای تهران و شهرستان بعد از عید فطر در دو سانس نخست به صورت نیم‌بها به فروش خواهد رسید.

شورای صنفی نمایش دوشنبه ششم مرداد ماه تشکیل جلسه داد و در این جلسه در مورد فیلم جدیدی که به نمایش عمومی درخواهد آمد و همچنین وضعیت قیمت بلیت سینماها صحبت شد.
طبق اعلام غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش، در جلسه اخیر قرارداد اکران فیلم سینمایی «ننه نقلی» به کارگردانی پرویز صبری ثبت شد. این فیلم سینمایی از پانزدهم مرداد ماه در گروه سینمایی آزاد به نمایش درخواهد آمد.

«ننه نقلی» داستان سفر تعدادي کودک و مربي‌شان به شمال کشور است. بچه‌ها در طول راه از مربي مي‌خواهند براي‌شان قصه بگويد و مربي، قصه ننه نقلي و کدو قلقله زن را برایشان تعريف مي‌کند. رابعه اسکویی، احمدرضا اسعدی، رضا عظیمی و اسدالله یکتا بازیگران این فیلم هستند.

به گزارش خبرآنلاین، همچنین براساس گفته سخنگوی شورای صنفی نمایش، بلیت‌های سینما در دو سانس نخست بعد از عید فطر به صورت نیم‌بها عرضه خواهد شد. دستور اجرای این طرح از سوی وزارت ارشاد به سینماهای تهران و شهرستان صادر شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۵-١٣٩٣, ٢٣:٠۵

   

پر مبحث ترین ها