سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسئول گروه جهادی امر به معروف و نهی از منکر بشیر :

فضای جامعه باید برای عاملین منکر نا امن شود

از جمله دستاوردهای این گروه را می توان به احیای فرهنگ تذکر لسانی در بین آحاد جامعه به خصوص طلاب علوم دینی، ناامن کردن فضای جامعه برای عاملان منکرات و ناهنجاری های اجتماعی و همچنین ایجاد حساسیت در مسئله حجاب و عفاف در بین مسئولان اشاره کرد.
مسئول گروه جهادی امر به معروف و نهی از منکر بشیر گفت: باید با احیای فرهنگ تذکر لسانی، فضای جامعه برای عاملین منکر نا امن شود.

حجت الاسلام مجید بیک زاده صبح یکشنبه در نشستی با حضور فرمانده انتظامی استان قم و اعضای گروه جهادی امر به معروف و نهی از منکر بشیر، اظهار داشت: گروه جهادی بشیر شامل جمع کثیری از طلاب حوزه علمیه از دو سال گذشته فعالیت خود را با حمایت علما و مسئولان استان شروع کرد و در طی این مدت برکات زیادی را شاهد بوده ایم.

وی اضافه کرد: از جمله دستاوردهای این گروه را می توان به احیای فرهنگ تذکر لسانی در بین آحاد جامعه به خصوص طلاب علوم دینی، ناامن کردن فضای جامعه برای عاملان منکرات و ناهنجاری های اجتماعی و همچنین ایجاد حساسیت در مسئله حجاب و عفاف در بین مسئولان اشاره کرد.

بیک زاده با اشاره به فعالیت های این گروه اظهار داشت: برگزاری دوره های آموزشی برای طلاب در مسئله امر به معروف و نهی از منکر و اعزام آنها برای تبلیغ این فریضتین مهم به مساجد و مدارس و اماکن عمومی، برگزاری سلسله نشست های علمی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر و ایجاد انگیزه در بین اعضای گروه برای انتشار مقالات مرتبط با امر به معروف و نهی از منکر و... از جمله فعالیت های این گروه است.

وی گسترش فعالیت این گروه در کل کشور را از برنامه های آینده گروه بشیر عنوان کرد و یادآور شد: این گروه به صورت کاملا خودجوش و جهادی فعالیت می کند و اعضای آن انتظار دارند مسئولان امر در راستای تحقق اهداف این گروه، بسترهای لازم را فراهم کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:٢۴

   

پر مبحث ترین ها