سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نحوه ارائه خدمات بیمه تکمیلی سال 93 خبرنگاران اعلام شد

خدمات بیمه تکمیلی تنها مشمول اعضای صندوق و یا کسانی که از طریق این صندوق تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند، خواهد شد.
نحوه ارائه خدمات بیمه تکمیلی سال 93 خبرنگاران، روزنامه نگاران و هنرمندان به همراه جدول نوع خدمات، هزینه ها و سهم پرداختی حق بیمه اعضا اعلام شد.

معاونت صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان و خبرنگاران در اطلاعیه ای ضمن انتشار جدول خدمات بیمه تکمیلی در سال جاری، تاکید کرد: خدمات بیمه تکمیلی تنها مشمول اعضای صندوق و یا کسانی که از طریق این صندوق تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند، خواهد شد.
براساس گزارش معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد متقاضیانی که شرایط لازم را برای عضویت دارند در صورت طی مراحل عضویت، قبل از ثبت نام، می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

براین اساس ، صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان و هنرمندان برای سال 93 خدمات بیمه تکمیلی را با حداقل حق بیمه سهم اعضاء لحاظ کرده به نحوی که حق بیمه سالیانه هر فرد 456هزار تومان است ، سهم صندوق مبلغ 240هزار تومان آن یعنی53 درصد بوده و سهم اعضاء 216هزار تومان است.
به گزارش ایرنا، علاقه مندان برای استفاده از این تسهیلات و مشاهده جدول نوع و هزینه های پرداختی می توانند به سایت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی مراجعه کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:١۴

   

پر مبحث ترین ها