سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بیمه جدید طلایی فرهنگیان هیچ منع قانونی و حقوقی ندارد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شرکت بیمه آتیه سازان حافظ هیچ منع قانونی و حقوقی ندارد، افزود: حمایت شخص وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمه طلایی فرهنگیان اعتبار آن را تأیید می‌کند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شرکت آتیه‌سازان حافظ، کارگزار بیمه سلامت ایرانیان است، گفت: این شرکت در ارائه خدمات بیمه‌ تکمیلی هیچ مشکل قانونی و حقوقی ندارد.

وحید کیارشی در سومین گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونین و مدیران کل استان‌ها که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، با اشاره به افزایش هزینه خدمات درمانی و بهداشتی در کشور در مقایسه با سال قبل، اظهار داشت: مبلغ بیمه طلایی شرکت بیمه ایران سال جاری به ازای هر کارمند مبلغ 51 هزار تومان اعلام شده بود که به هیچ عنوان قابل پذیرش آموزش و پرورش نبود.

وی عدم پرداخت مطالبات بیمه طلایی فرهنگیان به شرکت بیمه‌ای ایران را یکی از موانع قانونی و حقوقی برای عقد قرارداد جدید عنوان و خاطرنشان کرد: فرصت یک ماهه برای پرداخت مطالبات به شرکت بیمه‌ای ایران باعث تمدید بیمه طلایی به مدت مذکور شد ولی به دلیل عدم توانایی وزارت آموزش و پرورش در پرداخت یکباره بدهی‌ها، علاوه بر شرکت بیمه ایران با هیچ شرکت بیمه‌ای تحت پوشش بیمه مرکزی نمی‌توانستیم قرارداد جدید امضا کنیم.

کیارشی درباره قرارداد جدید با شرکت آتیه سازان حافظ، عنوان کرد: این شرکت کارگزار و متولی بیمه تکمیلی سازمان بیمه سلامت و زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و از سیاست‌های بیمه مرکزی پیروی نمی‌کند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شرکت بیمه آتیه سازان حافظ هیچ منع قانونی و حقوقی ندارد، افزود: حمایت شخص وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمه طلایی فرهنگیان اعتبار آن را تأیید می‌کند.

به گزارش فارس، وی بازنشستگان تأمین اجتماعی و صندوق‌های کشوری را از اعضای تحت پوشش شرکت بیمه‌ای آتیه سازان حافظ عنوان کرد و گفت: ترتیبی اتخاذ شده است که دفترچه بیمه پایه سلامت ایرانیان همان کارت بیمه طلایی فرهنگیان به حساب آید.
telegram 19dey.com
مشتاق    27 خرداد 1393 21:54
ممکنه از میزان رضایت همان اقشار تحت پوش را که نام بردید را هم بیان فرمایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منکه از هرکی پرسیدم از آتیه سازان ناراضی بوده.
  • +1
علی    27 خرداد 1393 23:23
]اگه اسمش بیمه طلاییه پس چرا در اجرا با بیمه طلایهای دیگه فرق داره بعدش این شرکت چرا واگذارش کرد به شرکت اتیه ساز که خیلیها از دستش ناراضین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • +1
مریم    30 خرداد 1393 10:02
حالا هم که زمزمه نقرهای شدن این بیمه است گویا دندانپزشکی وچشم پزشکی هم آن هم حذف می شود!!!!!!!!!!!!!!!!!دست مریزاد
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 3
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:٠۴

   

پر مبحث ترین ها