سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بخشی از دست‌نوشته‌های جلال آل‌احمد پیدا شد

بروز شده : ٧-٠٢-١٣٩٣, ٢١:٢۵    نسخه چاپی    
این یادداشت‌ها فقط بخشی از دست‌نوشته‌های جلال‌آل‌احد است که به گفته‌های خانواده‌اش سالها پیش ناپدید شده‌اند و آنها امیدوارند بقیه‌ی دست نوشته‌های آل‌احمد را نیز بیابند.
بنابه گفته‌ی خواهر سیمین دانشور، ویکتوریا دانشور و همسر او پرویز فرجام بخشی از دست‌نوشته‌های منتشر نشده‌ی جلال آل‌احمد به تازگی در خانه‌ی او پیدا شده‌است.
بخشی از دست نوشته‌های جلال آل احمد که مربوط به سالهای پیش از انقلاب اسلامی است برای اینکه از دسترس ساواک دور بماند توسط سیمین دانشور پنهان شده بودند که اینک توسط خواهر سیمین دانشور و همسر او پیدا شدهاند.

به گزارش ایلنا، این دست‌نوشته‌ها شامل چند دفترچه‌ی یادداشت روزانه و چندین صفحه وصیت‌نامه‌هایی‌ست که جلال آل‌احمد پیش از سفر حج خطاب به شمس آل احد، سیمین دانشور و پرویز داریوش نوشته بود. بنابرگفته‌ی پرویز فرجام این یادداشت‌ها حجم قابل توجهی دارند و به زودی برای گرفتن مجوز انتشار به وزارت ارشاد فرستاده می‌شوند.
قابل ذکر است که این یادداشت‌ها فقط بخشی از دست‌نوشته‌های جلال‌آل‌احد است که به گفته‌های خانواده‌اش سالها پیش ناپدید شده‌اند و آنها امیدوارند بقیه‌ی دست نوشته‌های آل‌احمد را نیز بیابند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٢-١٣٩٣, ٢١:٢۵

   

پر مبحث ترین ها