سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احتمال ریاست الهه کولایی بر دانشگاه تهران

بروز شده : ٧-١٢-١٣٩٢, ١٣:۴۴    نسخه چاپی    
الهه کولایی استاد علوم سیاسی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در سال ۹۰ پژوهشگر نمونه و در سال ۹۲ پژوهشگر برجسته دانشگاه شناخته شده است و سابقه مدیریتی متعددی نیز در دانشگاه دارد.
الهه کولایی خبر پیشنهاد ریاست دانشگاه تهران به وی را تایید کرد.
به گزارش خبرگزاری ایلنا، "الهه کولایی" با تایید خبر پیشنهاد ریاست دانشگاه تهران به وی گفت: در این زمینه صحبت هایی مطرح شده است و این مسئله هم در دانشگاه و هم در وزارت علوم در حال پیگیری است.

وی افزود: ریاستم بر دانشگاه تهران به تصمیم مسئولان، به ویژه دکتر امید بستگی دارد. با توجه به اینکه در سالهای گذشته تلاشهای زیادی در حوزه علمی و پژوهشی داشته‌ام تمایل و علاقه زیادی از سوی دانشجویان واساتید مختلف برای این مسئله وجود دارد.

لازم به ذکر است که الهه کولایی استاد علوم سیاسی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در سال ۹۰ پژوهشگر نمونه و در سال ۹۲ پژوهشگر برجسته دانشگاه شناخته شده است و سابقه مدیریتی متعددی نیز در دانشگاه دارد.
telegram 19dey.com
حسین ازخرمشهر    11 اسفند 1392 15:03
دکترالهه کولایی استادبرجسته دانشگاه تهران باسوابق ارزنده پژوهشی ومدیریتی برترین گزینه ریاست دانشگاه تهران هستند وامیدوارم باحضوردکترکولایی شاهداعتلای علمی دانشگاه تهران درسطح جهان باشیم.
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٧-١٢-١٣٩٢, ١٣:۴۴

   

پر مبحث ترین ها