سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در اطلاعيه مركز رسيدگي به امور مساجد اعلام شد؛

قرائت دعاي توسل در مساجد كشور براي نجات شيعيان بحرين

اين مركز رفتار ددمنشانه با مردم بي‌پناه بحرين را شديداً محكوم مي‌نمايد و به اطلاع عموم ملت شريف ايران اسلامي مي‌رساند مراسم دعاي توسل بعد از نماز مغرب و عشاء روز چهارشنبه 17 فروردين‌ماه به منظور دعا براي نجات شيعيان بحرين و رفع ظلم و ستم از آنان برگزار مي‌شود.
مركز رسيدگي به امور مساجد با انتشار اطلاعيه‌اي از برگزاري مراسم دعاي توسل پس از نماز مغرب و عشاء چهارشنبه 17 فروردين‌ماه به منظور دعا براي نجات شيعيان بحرين خبر داد.

 در ابتداي اين اطلاعيه كه مزين به يكي از فرموده‌هاي رهبر معظم انقلاب در مورد مبارزات منطقه و وقوع تحولات بيشتر در آينده نزديك است،‌ آمده: در پي قيام ملت‌هاي مسلمان منطقه خاورميانه و حركت آزادي‌خواهانه مسلمانان بحريني، جهانيان شاهد برخورد سبعانه نظاميان بحريني و هم‌پيمانان آن كشور با قيام اسلامي و آزادي خواهانه شيعيان بحريني بوده و هستند.
در بخش ديگري از اطلاعيه مركز رسيدگي به امور مساجد مي‌خوانيم: اين مركز رفتار ددمنشانه با مردم بي‌پناه بحرين را شديداً محكوم مي‌نمايد و به اطلاع عموم ملت شريف ايران اسلامي مي‌رساند مراسم دعاي توسل بعد از نماز مغرب و عشاء روز چهارشنبه 17 فروردين‌ماه به منظور دعا براي نجات شيعيان بحرين و رفع ظلم و ستم از آنان برگزار مي‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠١-١٣٩٠, ٠۵:٠٨

   

پر مبحث ترین ها