سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تکذیب حضور روحانی در منزل شجریان

بروز شده : ٣-١٠-١٣٩٢, ١٧:٢۵    نسخه چاپی    
این خبر در حالی منتشر شده که محمدرضا شجریان بنا به گفته نزدیکان رسانه‌ای‌اش دو ماهی می‌شود که در ایران حضور ندارد و در آمریکا به سر می‌برد.
صبح امروز خبر حضور سرزده‏ حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان به اتفاق همسرش در منزل محمدرضا شجریان، روی خروجی یکی از سایت‌ها قرار گرفت. این خبر آنقدر مهم بود که آوازه‌اش تا این‌سو و آن‌سوی شهر پیچید اما از سوی دیگر، خبری هم نبود که به همین راحتی بتوان صحتش را تایید کرد.

سایت چهره‌نیوز با این مقدمه نوشت: «خبر حضور حسن روحانی که از علاقه‌مندان صدای شجریان هم هست در منزل استاد آواز ایران را برای نخستین بار سایت "پارسینه" روی خروجی خود قرار داد و در ادامه نیز، این خبر از طریق سایت‌های دیگری چون، انتخاب، روز نو، فرارو و خبر نو هم مخابره شد. خبری که در آن آمده است: "خبرنگار پارسینه کسب اطلاع کرد دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور به همراه همسرش در یک دیدار غیر رسمی و بدون اطلاع قبلی به منزل محمدرضا شجریان استاد آواز موسیقی کشور رفته و با وی دیدار کرده است.

محمدرضا شجریان در این دیدار به شوخی به روحانی گفته بود: حالا که شما منزل ما آمدید، ما هم می‌توانیم سرزده خانه شما بیاییم؟!
به گزارش پارسینه، این دیدار سه هفته قبل انجام شده است.
گفتنی است صدای محمدرضا شجریان با تایید خودش در فیلم انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 92 قرار داده شده بود و روحانی نیز در آن فیلم اظهار می‌کند که صدای شجریان را دوست دارم."
این خبر در حالی منتشر شده که محمدرضا شجریان بنا به گفته نزدیکان رسانه‌ای‌اش دو ماهی می‌شود که در ایران حضور ندارد و در آمریکا به سر می‌برد.

در این میان، جالب آنجاست که برخی از رسانه‌های منتقد دولت و محمدرضا شجریان، در مورد این اتفاق رخ نداده و خیالی، واکنش هم نشان داده‌اند. به عنوان نمونه محمد دامادی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز مجلس، اشاره‌ای به این خبر داشته و در این‌باره می‌گوید: "وقتی رئیس‌جمهور به منزل شجریان می‌رود و می‌خواهد ترمیم نیروی انسانی کند آیا تولیدکنندگان جزو نیروی انسانی نیستند که به دلیل واردات و سخنان نابجای مسئولان دولتی، متضرر می‌شوند؟"

البته این نکته را هم باید یادآور شد که حسن روحانی از دوست‌داران صدای محمدرضا شجریان است تا آنجا که نه‌تنها صدای او را در فیلم تبلیغاتی خود مورد استفاده قرار داد که حتی در مناظره بخش فرهنگی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز از قهرمان بلامنازع آواز ایران به نیکی یاد کرد.»
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٠-١٣٩٢, ١٧:٢۵

   

پر مبحث ترین ها