سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازدید رهبر معظم انقلاب از پشت صحنه فیلم محمد (ص)

مقام معظم رهبری روز صبح چهارشنبه 17 آبان ماه برای بازدید از صحنه هایی از این فیلم به لوکیشن "محمد (ص)" حوالی تهران رفتند. این اولین دیدار ایشان از مراحل تولید یک پروژه سینمایی محسوب می شود.
حضرت آیت الله خامنه ای روز چهارشنبه 17 آبان ماه برای بازدید از لوکیشن فیلم سینمایی "محمد ص" ساخته مجیدی مجیدی به محل تصویربرداری این فیلم رفتند.

به گزارش مهر، مقام معظم رهبری روز صبح چهارشنبه 17 آبان ماه برای بازدید از صحنه هایی از این فیلم به لوکیشن "محمد (ص)" حوالی تهران رفتند. این اولین دیدار ایشان از مراحل تولید یک پروژه سینمایی محسوب می شود.

گروه فیلمبرداری این پروژه هم اکنون در اطراف تهران مشغول گرفتن سکانس هایی از این کار هستند که البته روزهای پایانی کار در ایران است.

مهدی پاکدل در نقش ابوطالب، علیرضا شجاع‌نوری در نقش عبدالمطلب، محسن تنابنده در نقش ساموئل، داریوش فرهنگ در نفش ابوسفیان، مینا ساداتی در نقش آمنه، ساره بیات در نقش حلیمه و پانته‌آ مهدی‌نیا در نقش فاطمه بنت‌اسد از بازیگران این فیلم هستند.

تازه‌ترین ساخته مجید مجیدی روایت زندگی خاتم انبیا(ص) در مقطع پیش از تولد تا 12 سالگی ایشان است. این فیلم در موسسه سینمایی نورتابان تولید می‌شود و مدیریت این پروژه را محمد مهدی حیدریان برعهده دارد.

همچنین شنیده‌ها حاکی است که بخشی از فیلمبرداری این فیلم قرار است در آفریقا انجام شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٨-١٣٩١, ٠۴:٢۶

   

پر مبحث ترین ها