سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل اداره نظارت و ارزشیابی :

فیلم«خانه پدری» مجوز نمایش در ایران وخارج را ندارد

بروز شده : ۵-٠۵-١٣٩١, ١٧:١٣    نسخه چاپی    
سید علیرضا سجادپور پیش از این در گفت و گو هایش اعلام کرده بود: همانطور که گفتم ما به هیچ وجه این فیلم را توقیف نکردیم و به نظر ما «خانه پدری» به اصلاحیه‌هایی نیاز دارد و چون این اصلاحیه‌ها انجام نشده بود، فیلم نتوانسته پروانه نمایش بگیرد.
مدیرکل اداره نظارت و ارزشیابی درباره انتشار اخباری مبنی بر شرکت فیلم خانه پدری در جشنواره ونیز گفت: فیلم سینمایی «خانه پدری» مجوز نمایش عمومی در ایران و خارج از کشور را ندارد.

به گزارش فارس، «سید علیرضا سجادپور» مدیر کل اداره نظارت و ارزشیابی درباره خبر منتشر شده حضور فیلم «خانه پدری» آخرین ساخته کیانوش عیاری در جشنواره ونیز گفت: هنوز مشکل فیلم برطرف نشده است و اصلاحات صورت نگرفته است فیلم مجوز نمایش در داخل و خارج از کشور را ندارد .

وی در ادامه توضیح داد: امیدوارم این خبر صحت نداشته باشد و ما در حال پیگیری هستیم.

بنابراین گزارش، سید علیرضا سجادپور پیش از این در گفت و گو هایش اعلام کرده بود: همانطور که گفتم ما به هیچ وجه این فیلم را توقیف نکردیم و به نظر ما «خانه پدری» به اصلاحیه‌هایی نیاز دارد و چون این اصلاحیه‌ها انجام نشده بود، فیلم نتوانسته پروانه نمایش بگیرد.

در خبرها آمده است «خانه پدری» برای اکران در بخش اصلی جشنواره ونیز که «افق‌ها» نام دارد انتخاب شده است. به احتمال زیاد عیاری خود نیز برای شرکت در نمایش فیلمش به ونیز خواهد رفت.امسال امیرنادری یکی از داوران همین بخش است.

«خانه پدری» داستان چند دهه یک خانواده مردسالار را به تصویر می‌کشد.

شصت و نهمین دوره جشنواره ونیز از 8 تا 18 شهریورماه (29 آگوست تا 8 سپتامبر)در ونیز برگزار می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۵-١٣٩١, ١٧:١٣

   

پر مبحث ترین ها