سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

ورود اینترنت آبکشی‌شده به مدارس/ هوشمندسازی 20 هزار مدرسه

بروز شده : ۶-٠٧-١٣٩٠, ٠۵:٢٧    نسخه چاپی    
مقرر شده است که طی برنامه پنجم توسعه تمام مدارس کشور هوشمند شوند اما این کار را سه ساله انجام می دهیم.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه طی سه سال 20 هزار مدرسه را هوشمند می‌کنیم، گفت:با هوشمندسازی مدارس، اینترنت تمیز و آبکشی شده و به صورت اینترنت ملی وارد مدارس می‌شود.

حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش  روز سه شنبه در مراسم بهره‌برداری از دبیرستان نمونه دولتی دخترانه حضرت فاطمة‌الزهرا (س) در رباط کریم از هوشمندسازی 20 هزار مدرسه در سراسر کشور تا پایان سال تحصیلی جاری خبر داد و افزود: مقرر شده است که طی برنامه پنجم توسعه تمام مدارس کشور هوشمند شوند اما این کار را سه ساله انجام می دهیم.

وی تصریح کرد: با هوشمندسازی مدارس اینترنت تمیز و آبکشی شده و به صورت اینترنت ملی وارد مدرسه می‌شود.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه امسال چهار میلیون مترمربع مدرسه ‌در کشور ساخته می‌شود، گفت: همچنین در مهرماه دوهزار پروژه آموزشی و پرورشی در کشور افتتاح می‌شود و پس از آن باید به سمت پروژه‌های دهه فجر برویم.

وی با اشاره به برنامه‌های این وزارتخانه برای احداث 32 مجتمع آموزشی و پرورشی افزود: درخواست من این است که اسامی این مجتمع‌ها به نام حضرت علی(ع) و حضرت زهرا (س) تعیین شود چرا که راه تعلیم و تربیت از این مسیر می‌گذرد، هر چند خیرین در انتخاب نام این مجتمع‌ها اختیار دارند.

وزیر آموزش و پرورش درباره تعیین نوبت عصر مدارس یک نوبته برای برگزاری کلاسهای تقویتی و کنکور از اول مهرماه گفت: شرکت در این کلاس‌ها اجباری نیست و تلاش می‌شود تا هر آنچه را که مورد نیاز دانش آموزان است، در این کلاس‌ها به آنان ارائه دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٧-١٣٩٠, ٠۵:٢٧

   

پر مبحث ترین ها