سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عرضه ۷۵ اثر از استاد انصاریان در نمایشگاه قرآن

 ۷۵ اثر از آثار استاد انصاریان، در غرفه مرکز علمی - تحقیقاتی دارالمعارف الشیعی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم عرضه شده است.

 مسئول غرفه مرکز دارالمعارف الشیعی گفت: مجموعه "تفسیر حکیم" که تاکنون ۱۴ جلد آن چاپ و منتشر شده است، مجموعه‌ای از مباحث تفسیری استاد انصاریان است که در آن استاد پس از ذکر و ترجمه آیات، با رویکرد اخلاقی و اعتقادی به تفسیر و استخراج مفاهیم مهم اخلاقی، تربیتی، عرفانی و اجتماعی پرداخته و ضمن بهره‌گیری از دیدگاه‌های سایر مفسران شیعه و روایات ائمه معصومین (ع)، داستان‌های عبرت آموز متعددی را برای تبیین هرچه بهتر آیات نقل کرده است.

سید مهدی حسینی افزود: ارائه مجموعه "سیری در معارف اسلامی" یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مرکز دارالمعارف الشیعی است که در آن بیش از پنج هزار سخنرانی متفاوت استاد انصاریان در موضوعات متنوع اسلامی گردآوری شده است.

وی افزود: مجموعه شرح صحیفه سجادیه، تفسیر کتاب "مصباح الشریعه و مفتاح الحقیقه" در ۱۵ جلد، همچنین باز نویسی کتاب‌های شریف "معراج السعادة و جامع السعادة" از دیگر آثار برگزیده این ارائه شده در غرفه مرکز علمی- تحقیقاتی دارالمعارف الشیعی نمایشگاه قرآن است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠۵-١٣٩٠, ٢٢:۵۴

   

پر مبحث ترین ها