سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بوستان کتاب در سال جاری ۱۶۰ عنوان کتاب منتشر کرد

مدیر تولید موسسه بوستان کتاب از انتشار ۱۶۰ عنوان کتاب در سال ۹۰ در قم خبر داد.


حجت الاسلام عبد الهادی اشرفی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام اینکه موسسه بوستان کتاب تا کنون ۱۹۰۰ عنوان اثر منتشر کرده است گفت: از این تعداد ۱۶۰ عنوان کتاب در سالجاری منتشر شده است که از این تعداد ۳۵ عنوان آن چاپ اول بوده است.
مدیر تولید موسسه بوستان کتاب در قم با بیان اینکه بسیاری از آثار منتشر شده در این موسسه ۲ تا ۵۰ بار تجدید چاپ شده است اظهار داشت: مسلسل انتشار آثار موسسه تا کنون به ۴ هزار و ۹۰۰ عنوان رسیده است.
 
اشرفی به همکاری بیش از ۷۰۰ نفر از نویسندگان حوزوی و دانشگاهی اشاره کرد و تصریح کرد: مجموعه آثار ۲۵ تن از شخصیت‌های فرهیخته حوزه و دانشگاه در این موسسه منتشر شده است.

وی نشر ۴۵ عنوان از آثار آیت اﷲ حسن‌زاده آملی، ۲۲ عنوان از آثار آیت اﷲ سید جلال الدین آشتیانی و تمامی آثار علامه طباطبایی به جز تفسیر المیزان را از جمله مجموعه آثارمنتشره توسط بوستان کتاب ذکر کرد.

اشرفی با بیان اینکه افراد می‌توانند از ۴ طریق برای دریافت کتاب اقدام کنند افزود: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به رایانامه موسسه به نشانی info@bustaneketab.com و یا وب سایت موسسه به نشانی www. bustaneketab.com مراجعه و پس از انتخاب کتاب مورد نظر خود به خرید کتاب‌ها اقدام کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠۵-١٣٩٠, ٢٢:۴٣

   

پر مبحث ترین ها