سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمیدرضا جمالی نخستین دانشمند بین‌المللی ایران در علوم اجتماعی شد

آخرین گزارش ESI نشان می‌دهد که تا کنون دکتر جمالی با کسب رتبه بین‌المللی 3553 تنها و اولین دانشمند ایرانی‌ای بوده که موفق شده به یک درصد برتر علوم اجتماعی دنیا راه یابد.
لیزنا نوشت:

بر اساس داده‌های موجود در پایگاه (ESI)، دکتر حمیدرضا جمالی مهموئی، استادیار گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه خوارزمی به عنوان نخستین دانشمند بین‌المللی ایران در شاخه علوم اجتماعی و به طور کلی در حوزه علوم انسانی شناخته شد.

بر اساس داده‌های موجود در پایگاه (Essential Science Indicators, ESI)در بازه زمانی اول ژانویه 2002 تا آخر دسامبر 2012، دکتر حمیدرضا جمالی مهموئی، استادیار گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه خوارزمی به عنوان نخستین دانشمند بین‌المللی ایران در شاخه علوم اجتماعی و به طور کلی در حوزه علوم انسانی شناخته شد.

ESI یکی از پایگاه‌های اطلاعاتی تولید شده توسط مؤسسه تامسون رویترز (آی اس آی سابق) است که همه ساله فهرستی مشتمل بر یک درصد دانشمندان بین‌المللی برتر را بر اساس استنادات دریافتی منتشر می‌کند.

آخرین گزارش ESI نشان می‌دهد که تا کنون دکتر جمالی با کسب رتبه بین‌المللی 3553 تنها و اولین دانشمند ایرانی‌ای بوده که موفق شده به یک درصد برتر علوم اجتماعی دنیا راه یابد. این گزارش همچنین مؤید این حقیقت است که ایشان تنها دانشمند بین‌المللی دانشگاه خوارزمی نیز هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠١-١٣٩٢, ٠۶:۴٨

   

پر مبحث ترین ها