سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

«شوق پرواز» بهترین سریال شبکه یک شد

«شوق پرواز» به کارگردانی یدالله صمدی بهترین مجموعه تلویزیونی 10 سال اخیر شبکه یک سیما معرفی شد و دو بازیگر اصلی این سریال هم به عنوان بهترین بازیگر انتخاب شدند.
«شوق پرواز» بهترین سریال شبکه یک شد

به گزارش خبر آنلاین، جمعه شب برنامه «سین مثل سریال» بهترین سریال و بازیگر‌های مرد و زن 10 سال شبکه یک را بر اساس نظر مخاطبان این شبکه معرفی کرد.

از میان شش سریال «شوق پرواز»، «در چشم باد»، «شب دهم»، «خواب و بیدار»، «پایتخت» و «زیر تیغ» به ترتیب سریال‌های «شوق پرواز»، «در چشم باد» و «پایتخت» عنوان بهترین سریال 10 سال گذشته این شبکه را کسب کردند.

از میان نامزدهای بهترین بازیگران زن شامل کتایون ریاحی، فاطمه معتمد‌آریا، الهام حمیدی، سپیده خداوردی، آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی‌نیا به ترتیب الهام حمیدی، فاطمه معتمد آریا و سپیده خداوردی عنوان بهترین بازیگران زن را کسب کردند.

از میان گزینه‌های بازیگر نقش مرد شامل شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، پرویز پرستویی، حسن یاری، حامد بهداد و امیر جعفری به ترتیب شهاب حسینی، پرویز پرستویی و حامد بهداد عنوان بهترین بازیگران مرد 10 سال اخیر شبکه یک را به خود اختصاص دادند.

«سین مثل سریال» با اجرای محمد سلوکی فروردین‌ماه هر شب از شبکه اول سیما پخش شد. هدف از تولید این برنامه معرفی بهترین سریال و بازیگر مرد و زن 10 سال اخیر این شبکه بر اساس نظر مخاطبان بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٢-١٣٩١, ٠٣:۴٨

   

پر مبحث ترین ها