سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صفحه اینستاگرامی هنرمندان/ از ژست خاص تا خمیازه +تصاویر

بروز شده : ٣-١٠-١٣٩۴, ١١:۵٢    نسخه چاپی    
با گسترش فضای مجازی و وجود شبکه های اجتماعی فراوان، این روزها هنرمندان، ورزشکاران و مسئولین برای ارتباط تنگاتنگ با هوادارانشان از جزئیات زندگی خود و یا مسائل روز عکس گرفته و آن را به اشتراک می گذارند.

ویشکا آسایش در صفحه اینستاگرامش نوشت: من و خواهرم آويسا كه هميشه مواظب من بوده و هست.

 

وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرامش نوشت: نشان برتر تبریز و لوح یادبود دکتر نجفی شهردار محترم شهر تبریز، در جریان دهمین اجلاس همکاری مشترک اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان نشان تبریز و لوح یادبود آن را به بنده داده اند که جای بسی تشکر دارد.

 

مسعود ده نمکی در صفحه اینستاگرامش ژست خاص اکبر عبدی را پشت دوربین فیلمبرداری به اشتراک گذاشت.

 

بهنوش بختیاری در صفحه اینستاگرامش با انتشار عکسی از دختر مجید مظفری نوشت: دوست عزیزم نیکی مظفری.

 

 

آزاده نامداری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: آن روز چندم ارديبهشت بود چند شنبه بود شايد اواخر پاييزبوده ياوسط زمستان نميدانم!ما ناگهان در بهار متولد شديمآن فصل هرفصلي باشد بهار است،ماميتوانيم هرروز متولد شويم.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی علی ربیعی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: یلدا، بهانه ای شد که ساعاتی از یکشنبه شب را در کنار بازنشستگان فرهیخته ای چون استاد کردوانی و... بگذرانم. وجود این افراد، فرصت و مزیتی ذی قیمت برای هر جامعه ای است. هرچند این بزرگان، به لحاظ اداری بازنشست شده اند اما ایران امروز، نیاز به انتقال تجارب ارزشمند نسلی و امتداد دادن ارزش های منشا اثر دارد. بسیاری از آنان، تشکل های مردمی ارزشمندی را در راستای کمک به هموطنان ایجاد کرده اند. وجود این افراد را باید مغتنم شمرد و از این منابع عظیم تجربه، بهره برد.

 

شب یلدا، هم چنین فرصت مغتنمی بود که امشب با ساکنان کهریزک و جمعی از نیکوکاران به جشن بنشینم. دیدن سه نسل در کنار هم جلوه ای دیدنی داشت. بانوی صدساله ایرانی که چروکهای چهره اش، تابلویی زیبا از گذران یک قرن شادی، رنج، غم، عطوفت و مهر بود در کنار کودک شش ساله مهمان که به تازگی در کهریزک مشق زندگی می کرد پیوند نسل قدیم و جدید را به تصویر می کشید. و مهمانان نیکوکاری که برای غنای روح در کنار هم گرد آمده بودند فضایی معنوی و زیبا را پدید آورده بودند.
به امید روزی که هر ایرانی، یک خیر نیکوکار باشد. برای تمام خانواده های ایرانی خصوصا کارگران، بازنشستگان و معلولان آرزوی سلامتی و شادکامی و خوشبختی دارم.

 

عزت الله ضرغامی در صفحه اینستاگرام از نوه سومخود گفت.ضرغامی در این پست نوشت: تشریف آوردند!!
حسین آقای ما صاحب برادر شد . آقا "ابولفضل" !
آپارتمان کوچک آنها که قدری بالاتر از میدان خراسان است ، فعلا محل رفت و آمد خاله ها و عمه ها و بزرگتر هاست و بهانه ای شده تا مرتبا آخرین فیگورهایش را در گروه تلگرامی خانوادگی رد و بدل کنند !
این نوه ی سومی ، دو روزه که آمده و اینطوری خمیازه می کشه !
شاید هم از آلودگی هواست !

 

احمد رضا عابدزاده با انتشار عکس زیر در صفحه اینستاگراامش نوشت: جام جهانى 1998 فرانسه.

 

عل دایی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به خاطره بازی ایران و استرالیات برای انتخابی جام جهانی 98 نوشت: ٨ آذر ١٣٧٦،لحظه اى فراموش نشدنى

 

 

 

منبع باشگاه خبرنگاران

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٠-١٣٩۴, ١١:۵٢

   

پر مبحث ترین ها