سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روحانی به منزل شجریان رفت

بروز شده : ٣-١٠-١٣٩٢, ١١:١٧    نسخه چاپی    
محمدرضا شجریان در این دیدار به شوخی به روحانی گفته بود: حالا که شما منزل ما آمدید، ما هم می توانیم سرزده خانه شما بیاییم؟!
خبرنگار پارسینه کسب اطلاع کرد دکتر حسن روحانی رئیس جمهور به همراه همسرش در یک دیدار غیررسمی و بدون اطلاع قبلی به منزل محمدرضا شجریان استاد آواز موسیقی کشور رفته و با وی دیدار کرده است.

محمدرضا شجریان در این دیدار به شوخی به روحانی گفته بود: حالا که شما منزل ما آمدید، ما هم می توانیم سرزده خانه شما بیاییم؟!

به گزارش پارسینه، این دیدار سه هفته قبل انجام شده است.

گفتنی است صدای محمدرضا شجریان با تایید خودش در فیلم انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 92 قرار داده شده بود و روحانی نیز در آن فیلم اظهار می کند که صدای شجریان را دوست دارم.

+تکمیلی
پارسینه در حالی خبر از دیدار رئیس جمهور و استاد آواز ایران در سه هفته پیش داد، که محمد رضا شجریان، دو ماهی می شود که در ایران حضور ندارد و در کشور امریکا به سر می برد. بنابراین خبر مخابره شده از اساس، هیچ صحتی ندارد.


صبح امروز، سوم دی ماه، خبر حضور سر زده‏ حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان به اتفاق همسرش در منزل محمد رضا شجریان، روی خروجی برخی رسانه ها قرار گرفت. این خبر آنقدر مهم بود که آوازه اش تا این سو و آن سوی شهر بپیچد. اما از سوی دیگر، خبری هم نیست که به همین راحتی بتوان صحت آن را تایید کرد.

حال در این میان، جالب آنجاست که برخی از رسانه های منتقد دولت و محمد رضا شجریان، در مورد این اتفاق رخ نداده و خیالی، واکنش هم نشان داده اند. به عنوان نمونه محمد دامادی، نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز مجلس، اشاره ای هم به حضور روحانی در منزل شجریان داشته است.

او در این باره می گوید: "نیروی انسانی فقط شجریان نیست که رئیس‌جمهور به منزلش می‌رود؛ تولیدکنندگان هم نیروی انسانی هستند."

نماینده مردم ساری در مجلس ادامه می دهد: "وقتی رئیس‌جمهور به منزل شجریان می‌رود و می‌خواهد ترمیم نیروی انسانی کند آیا تولیدکنندگان جزو نیروی انسانی نیستند که به دلیل واردات و سخنان نابجای مسئولین دولتی، متضرر می‌شوند؟"

به هر حال جای بسی تاسف دارد که چرا چنین خبری بدون بررسی صحت و سقم آن، نه تنها تا سایت ها و خبرگزاری ها که حتی تا صحن علنی مجلس هم می رود.

بنا به گفته‏ی نزدیکان رسانه ای محمد رضا شجریان، استاد آواز ایران نزدیک به دو ماهی می شود که خارج از کشور حضور دارد و این خبر از اساس صحت ندارد.

به هر حال با توجه به تکذیب این خبر از سوی نزدیکان رسانه ای محمد رضا شجریان و تایید آن ها بر حضور محمد رضا شجریان در امریکا که بیش از یک ماه و نیم هم از آن می گذرد و مانیز پیش تر در جریان آن بودیم، باز هم به نادرستی خبر یاد شده نزدیک و نزدیک تر می شویم .
telegram 19dey.com
اصغر    3 دی 1392 23:27
شما می گین روحانی به دیدار شجریان رفت و سایتای دیگه میگن نرفت! در قرن 21 و این همه مدارک تصویری اینقدر اخبار متناقض هست، وای به حال حدیث و روایت های 1500 سال قبل که اینقدر تفرقه بین مسلمونا ایجاد کرده!
  • +1
اکبر    7 دی 1392 23:08
اصغر,
برادرم. تموم مزه دین به همین چالش ها و اختلافاتش هست! وگرنه بعضیا از کجا می تونن نون در بیارن! لطفا با این حرفا دین رو بی رونق نکنید!
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ٣-١٠-١٣٩٢, ١١:١٧

   

پر مبحث ترین ها