سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس هیئت کاراته استان قم:

قم نائب قهرمان کیوکوشین کاراته کشور شد

میزبان مسابقات سبک کیوکوشین کاراته تزوکا کشور و انتخابی تیم ملی که ششمین دوره خود را سپری می کرد، شهر مقدس قم بود که در نهایت تیمهای خوزستان، قم و تهران موفق به کسب عناوین اول تا سوم بخش تیمی شدند.
رئیس هیئت کاراته استان قم گفت: تیم کاراته قم در مسابقات سبک کیوکوشین کاراته تزوکا قهرمانی کشور با کسب 11 نشان طلا، نقره و برنز موفقیتهای کاراته قم را در سال جدید تکرار کرد.

حسن عابدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:‌ خوشبختانه در چهار ماه اخیر از سال جهاد اقتصادی شاهد موفقیتهای بسیار ارزنده ای از سوی کاراته کاهای قمی در سطح مسابقات قهرمانی کشور بوده ایم که یکی از آنها در پیکارهای سبک کیوکوشین کاراته تزوکا کشور رقم خورد.

وی ادامه داد: پیکارهای کاراته سبک کیوکوشین کاراته تزوکا قهرمانی کشور که حکم انتخابی تیم ملی این سبک برای اعزام به پیکارهای قهرمانی سبک کیوکوشین کاراته تزوکا قهرمانی جهان را نیز دارد، با شرکت چهره های مدعی از 24 استان کشور برگزار شد.

رئیس هیئت کاراته استان قم ابراز داشت: میزبان مسابقات سبک کیوکوشین کاراته تزوکا کشور و انتخابی تیم ملی که ششمین دوره خود را سپری می کرد، شهر مقدس قم بود که در نهایت تیمهای خوزستان، قم و تهران موفق به کسب عناوین اول تا سوم بخش تیمی شدند.

وی اضافه کرد: این در حالیست که در این دوره از رقابتها نزدیک به 400 کاراته کا از استانهای مختلف کشور حضور یافته بودند و طی آن رقابتها کاراته کاهای شرکت کننده در سبک کیوکوشین کاراته تزوکا در پنج رده سنی برگزار شد.

عابدی یاد آور شد: کاراته کاهای شرکت کننده در این دوره از پیکارها در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان با یکدیگر به رقابت پرداختند که طی تلاش برای کسب مقام‌های برتر در 25 وزن به انجام رسید.

وی افزود: در پایان این دوره از رقابتهای سبک کیوکوشین کاراته تزوکا قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در قم، تیم سبک کیوکوشین کاراته تزوکا استان خوزستان با کسب هفت نشان طلا، چهار مدال نقره و پنج نشان برنز موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

رئیس هیئت کاراته استان قم ابراز داشت: این در حالیست که بعد از تیم کاراته خوزستان، کاراته کاهای سبک کیوکوشین کاراته تزوکا استان قم با کسب سه نشان طلا، شش نقره و یک برنز موفق به کسب مقام دوم و عنوان نایب قهرمانی شدند.

وی اظهار داشت: همچنین بعد از تیم‌های کاراته سبک کیوکوشین کاراته تزوکا استانهای خوزستان و قم، کاراته کاهای تیم تهران با کسب سه نشان طلا، سه نقره و هفت برنز سومین تیم رده بندی این دوره از پیکارها بودند.

عابدی عنوان کرد: در جریان این دوره از پیکارهای کاراته سبک کیوکوشین کاراته تزوکا قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی علی عزیزیان، حسام الدین صباغی و علی تهمتن به مدال طلا دست یافتند و سیدحسن سهیلی، امیرحسین عبداللهی، محمد حمیدی، محمدجواد مرادی، محمدرضا کاظم پناه، مجید تاج محل و محمدحسین حسین زاده توانستند مقام نایب قهرمانی و نشان نقره کسب کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠۴-١٣٩٠, ١٨:٠۶

   

پر مبحث ترین ها