سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نایب رئیس هیئت تیراندازی استان قم :

بانوان تیرانداز قم مدعی صعود به لیگ برتر کشور هستند

تیم تیراندازی بانوان، امسال نماینده استان قم در رقابت‌های باشگاه‌های دسته اول تیراندازی بانوان کشور یکی از مدعیان اصلی برای صعود به رقابت‌های لیگ دسته اول خواهد بود و در نخستین گام برای دستیابی به این مهم موفق شد لیگ را با پیروزی خواهد کرد.
 نایب رئیس هیئت تیراندازی استان قم گفت: با توجه به حضور ترکیبی از بهترین‌ها در تیم تیراندازی بانوان قم، این تیم مدعی صعود به مسابقات لیگ دسته برتر تیراندازی باشگاه‌های کشور است.

نفیسه آهنین‌پنجه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سال گذشته تیم‌ بانوان قم در مسابقات لیگ دسته اول تیراندازی بانوان باشگاه‌‌های کشور حضور خوبی داشتند و موفق به کسب جواز صعود به رقابت‌های لیگ دسته اول کشور شدند اما امسال این تیم با تمام توان و ترکیبی از بهترین بانوان تیرانداز قمی در پیکارهای لیگ برتر به میدان می‌رود.

وی افزود: تیم تیراندازی بانوان، امسال نماینده استان قم در رقابت‌های باشگاه‌های دسته اول تیراندازی بانوان کشور یکی از مدعیان اصلی برای صعود به رقابت‌های لیگ دسته اول خواهد بود و در نخستین گام برای دستیابی به این مهم موفق شد لیگ را با پیروزی خواهد کرد.

نایب رئیس هیئت تیراندازی استان قم ادامه داد: در نخستین مرحله مسابقات لیگ تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور که با شرکت شش تیم حاضر در رقابت‌ها به میزبانی تیم تیراندازی بانوان قم برگزار می‌شود، بانوان قمی به دنبال کسب موفقیت هستند.

وی اضافه کرد: امسال در مسابقات لیگ تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور علاوه بر تیم بانوان هیئت تیراندازی قم، تیم‌های مقاومت اصفهان، فارس، گیلان، خراسان شمالی، گلستان نیز حضور دارند که به شکل دو‌ره‌ای برای صعود به لیگ دسته اول با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.  

آهنین‌پنجه ابراز داشت: در نخسیتن هفته این مسابقات که جمعه این هفته در قم برگزار می‌شود، تیم بانوان هیئت تیراندازی استان قم در مصاف با تیم‌های شرکت کننده رقابتی نزدیک را برگزار خواهد کرد که این جدال در هر دو رشته تفنگ و تپانچه بادی، برگزار می‌شود.

وی با اشاره به ترکیب تیم اعزامی بانوان هیئت تیراندازی استان قم به رقابت‌های لیگ تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور، بیان داشت: در ترکیب این تیم که از دو رشته تفنگ بادی و تپانچه بادی تشکیل شده است که نفرات خوبی ترکیب هر دو تیم را تشکیل می‌دهند.

نایب رئیس هیئت تیراندازی استان قم با اشاره به در پیش بودن پیکارهای هفته اول مسابقات فصل جدید لیگ تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور،‌ افزود: مسابقات هفته نخست در حالی با شرکت شش تیم حاضر در گروه اول مسابقات امسال در لیگ تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور روز بیست و چهارم تیرماه ماه به میزبانی هیئت تیراندازی استان قم با یکدیگر رقابت می‌کنند که قرار بود مسابقات هفته نخست در اوایل تیرماه در خراسان شمالی برگزار شود که به دلیل همزمانی با امتحانات پایان ترم تحصیلی به این زمان موکول شد.

وی تأکید کرد: هم تیم خوب و هم نفرات بسیار آماده‌ای داریم و انشاءالله در پایان رقابت‌های این فصل به عنوان یکی از تیم‌های صعود کننده به مسابقات لیگ دسته برتر تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور در فصل آینده راه خواهیم یافت و روند پیشرفت تیراندازی قم در بخش بانوان را تداوم خواهیم بخشید.

آهنین‌پنجه یاد آور شد: نفیسه آهنین پنجه، ندا بلوچی، فاطمه غنیمتی در رشته تپانچه بادی و فهمیه زند، مهسا احمد آبادی و آزاده غنیمتی تیراندازی می‌کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۴-١٣٩٠, ٠٢:٠١

   

پر مبحث ترین ها