سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اینفانتینو عید را به ایران تبریک گفت

بروز شده : ۵-٠١-١٣٩۵, ٠٢:١٣    نسخه چاپی    
رییس فدراسیون جهانی فوتبال عید نوروز را به ایرانیان تبریک گفت . جیانی اینفانتینو نوروز را به ایران و تمامی کشورهای عضو فیفا که این عید باستانی را جشن می گیرند تبریک گفت.

 

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال ایران، جیانی اینفانتینو با ارسال نامه ای به فدراسیون های عضو فیفا که نوروز را جشن می گیرند، نوشت: به دنبال شروع فصل بهار و همچنین آغاز سال جدید، بهترین آرزوها را برایتان در جشن شگفت انگیز نوروز همراه با خانواده و دوستانتان دارم و امیدوارم شادابی و نیرومندی حاصل از شروع این فصل در ماه های پیش روی آن ادامه پیدا کند.

وی در ادامه افزود: بهار زمانی برای تجدید قوا است و من معتقدم انعکاس این امر در فیفا نیز پس از برگزاری کنگره فوق العاده در ماه فوریه، با انجام فعالیت ها در کنار انگیزه ای جدید همراه خواهد بود. ما تمام تمرکز خود را بر روی فوتبال خواهیم گذاشت و با خوش بینی بیشتر به آینده نگاه می کنیم.

اینفانتینو در پایان نوشت: بسیار لذت بخش است که این خوش بینی را با کسانی که در جلسات هفته اخیری که در زوریخ برگزار شد به اشتراک بگذاریم و مشتاقانه منتظر دیدار همه شما در کنگره بعدی به میزبانی مکزیک در راستای صحبت ها و بحث های بیشتر برای رهبری آینده فیفا و فوتبال هستیم.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠١-١٣٩۵, ٠٢:١٣

   

پر مبحث ترین ها