سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خط و نشان فدراسیون فوتبال عربستان برای ایران

ما درخواست خود را برای برگزاری بازی‌ها در کشوری بی‌طرف به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه داده‌ایم و کشوری را به عنوان میزبان انتخاب کرده‌ایم و می‌دانیم که فیفا هم از ما حمایت می‌کند زیرا اتفاقی مشابه به این موضوع میان روسیه و اوکراین نیز رخ داده بود که در نهایت بازی‌های آنها به کشوری بی‌طرف منتقل شد.سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان شیطنیتی انجام داد و اظهار داشت که در کشور دلخواه ایران بازی نخواهند کرد.

 

 پس از آنکه AFC در هفته اخیر اعلام کرد که به موضوع میزبانی بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا با برگزاری جلسه‌ای در دوحه در تاریخ 25 و 26 ژانویه(5و 6 بهمن) رسیدگی خواهد کرد در این راستا امروز سخنگوی فدراسیون عربستان برای کنفدراسیون فوتبال آسیا خط و نشان کشید و اعلام کرد که حامی اصلی آنها فیفا است.

سخنگوی فدراسیون عربستان در مصاحبه اختصاصی با سایت النادی اظهار داشت: موضوع ما با ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در چند هفته اخیر مشخص خواهد شد همان طور که AFC تاریخ 25 و 26 ژانویه(5 و 6 بهمن) را مشخص کرده است. این جلسه قرار است قبل از برگزاری انتخابات ریاست جدید فیفا که در تاریخ 26 فوریه(7اسفند‌ماه) برگزار شود.

وی افزود: در این موضوع تمام تلاش خود را کردیم و بسیاری از فدراسیون‌های آسیا همراه ما هستند ولی هنوز چیزی مشخص نیست اما این را بگویم که تا کنون همه چیز به نفع ما بوده است. ما به این اقدام خود مطمئن هستیم و منتظر حکم نهایی کمیته اجرایی مسابقات هستیم.

المعیبد در ادامه تاکید کرد: ما درخواست خود را برای برگزاری بازی‌ها در کشوری بی‌طرف به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه داده‌ایم و کشوری را به عنوان میزبان انتخاب کرده‌ایم و می‌دانیم که فیفا هم از ما حمایت می‌کند زیرا اتفاقی مشابه به این موضوع میان روسیه و اوکراین نیز رخ داده بود که در نهایت بازی‌های آنها به کشوری بی‌طرف منتقل شد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان در پایان شیطنتی کرد و اظهار داشت: ما هرگز در عراق بازی نخواهیم کرد زیرا فیفا آن را تحریم کرده است و این تحریم فدراسیون جهانی فوتبال کماکان ادامه دارد. هرگز ما به چنین پیشنهادهایی جواب مثبت نخواهیم داد و هر کشوری که ایران به دلخواه آن را مشخص کند بازی نخواهیم کرد.

 

منبع: فارس

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١٠-١٣٩۴, ١۶:۴٩

   

پر مبحث ترین ها