سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در وزن منهای 60 کیلوگرم/

کاراته‌کای قمی به مدال طلای پیکارهای قهرمانی ناجا دست یافت

بروز شده : ٣-٠۴-١٣٩٠, ٠٠:٢٣    نسخه چاپی    
در چند سال اخیر ورزشکاران نیروی انتظامی استان قم در مسابقات مختلف قهرمانی ناجا در رشته‌های مختلف حضور موفق و چشمگیری داشته‌اند که با کسب مدال‌های خوشرنگی نیز همراه بوده است.
مسئول تربیت بدنی نیروی انتظامی استان قم از موفقیت کاراته کای قمی در کسب نشان طلای پیکارهای کاراته قهرمانی ناجا خبر داد.

احمد صالح در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در چند سال اخیر ورزشکاران نیروی انتظامی استان قم در مسابقات مختلف قهرمانی ناجا در رشته‌های مختلف حضور موفق و چشمگیری داشته‌اند که با کسب مدال‌های خوشرنگی نیز همراه بوده است.

رقابت 200 کاراته‌کار در پیکارهای ناجا

وی ادامه داد: مسابقات کاراته قهرمانی ناجا سراسر کشور با شرکت نزدیک به 200 کاراته کای مدعی از استان‌های مختلف به میزبانی نیروی انتظامی استان قزوین و در سالن ورزشی کوثر این نیرو برگزار شد و نفرات برتر خود را شناخت.

یک نشان طلا سهم تیم اعزامی قم

مسئول تربیت بدنی نیروی انتظامی استان قم افزود: در واقع این رقابت ها همزمان با مسابقات تکواندو ناجا، در دو بخش کنترلی و آزاد و در قسمت کاتا و کومیته برگزار شد که در پایان سهم تیم اعزامی قم یک نشان طلا و عنوان قهرمانی بود.

وی در ادامه گفت: شرکت کنندگان در پیکارهای کاراته قهرمانی ناجا در بخش کومیته انفرادی در اوزان منهای 55، 60، 67، 75، 80 و به اضافه 80 کیلوگرم رقابتی نزدیک و نفس گیر را برگزار کردند که در نهایت برترین‌های معرفی شدند.

پایدار تنها مدال آور تیم ناجای قم

صالح ابراز داشت: در پایان این مسابقات تنها مدال آور قم ابوالقاسم پایدار در وزن منهای 60 کیلوگرم بود که با شایستگی توانست حریفان خود را یکی پس از دیگری از پیش رو برداشته و عنوان قهرمانی مسابقات سراسری ناجا را کسب کند.

وی عنوان کرد: ابوالقاسم پایدار در رقابت‌های این وزن بعد از اینکه توانست حریفان خود در مراحل مختلف را از پیش رو بردارد، گام به دیدار نهایی گذاشت که در این ماسبقات نیز توانست محمدصادق برمک از دانشگاه علوم انتظامی را شکست داده و قهرمان وزن منهای 60 کیلوگرم شود.

قهرمانی گیلان، پنجمی قم

مسئول تربیت بدنی نیروی انتظامی استان قم با بیان اینکه رقابت‌های کاراته قهرمانی ناجا با قهرمانی گیلان به پایان رسید، اظهار داشت: تیم گیلان با کسب دو نشان طلا در مسابقات کاراته قهرمانی ناجا عنوان قهرمانی این رقابت‌ها که به میزبانی قزوین برگزارشد را به دست آورد.

وی افزود: همچنین تیم های مازندران با کسب یک طلا و دو نقره، قزوین و سیستان و بلوچستان هر کدام با یک طلا و دو برنز پس از گیلان به ترتیب در مکان دوم و سوم این رقابت ها قرار گرفتند و تیم‌های ناجای قم و گلستان نیز هر کدام با تصاحب یک نشان طلا به ترتیب در جای چهارم و پنجم مسابقت قهرماتی کاراته ناجا کشور قرار گرفتند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۴-١٣٩٠, ٠٠:٢٣

   

پر مبحث ترین ها