سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش درخشان به شایعه استعفای کی‌روش

سرمربی سابق تیم پرسپولیس به شایعه استعفای "کی‌روش" واکنش نشان داد.


حمید درخشان در گفتگو با ‌باشگاه خبرنگاران درخصوص شایعاتی مبنی بر استعفای کی‌روش از سر مربی‌گری تیم ملی بیان کرد: نمی‌دانم چرا برخی خارج از عرف حرف می‌زنند مگر در قرارداد کی‌روش مرخصی‌های وی مشخص نشده است که یک مرخصی بلند مدت دلیل استغفای سرمربی تیم ملی باشد؟

وی افزود: دریک قرارداد تمام جزئیات در بندهای آن مشخص است و زمان حضور و مرخصی‌هایش باید آورده شده باشد. فکر می‌کنم این حرف‌ها فقط افکار عمومی را بر هم می‌زند و هیچ فایده‌ای برای فوتبال ایران نخواهد داشت.

کارشناس فوتبال ایران درباره بازی ایران مقابل گوام اظهار داشت: تیم گوام در حد آسیا نبود و نتوانست فشاری بر روی تیم ما وارد کند. کی‌روش در این بازی توانست تاکتیک‌های خود را مرور کندو اگر در مقابل تیم‌های مطرح بتواند این تاکتیک‌ها را عملی کند در آینده فوتبال زیبایی از تیم ملی شاهد خواهیم بود.

 

وی در خصوص تغییرات نفرات تیم ملی در بازی‌های اخیر گفت: این یک امر طبیعی است که هر سر مربی برای شناخت بازیکنان جدید دربازی‌های این چنینی به آنها میدان دهد و تاکتیک‌های خود را با نفرات مختلف آزمون و خطا کند. به نظرم هر مربی این تغییرات ترکیبی را در مرور زمان انجام خواهد داد.

سر مربی سابق پرسپولیس در پایان درباره وضعیت این تیم در ادامه لیگ برتر خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم این تعطیلات به کمک پرسپولیس بیاید و ‌برانکو بتواند شکل و روند تیم را احیا کند. امیدوارم پرسپولیس در ادامه لیگ با بازی‌های خوب دل هواداران را شاد کند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٨-١٣٩۴, ١٨:١٣

   

پر مبحث ترین ها