سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اظهارنظر مسعود مرادی درباره داوری بازی دیروز پرسپولیس

کارشناس داوری فوتبال با بیان اینکه پرسپولیس هم در لیگ برتر و هم در جام حذفی از اشتباهات داوری متضرر شد، گفت: «در بازی با ذوب آهن، داور چهارم هم می‌توانست به داور بازی کمک کند.»

مسعود مرادی درباره اشتباه یدالله جهانبازی داور دیدار پرسپولیس با ذوب آهن در جام حذفی که منجر به اشتباه دروازه‌بان پرسپولیس شد، اظهار داشت: «به نظر من تیم داوری در این بازی دچار اشتباه شد. کمک داور و حتی داور چهارم می‌توانستند به آقای جهانبازی کمک کنند. در دقیقه ۲۲ توپ خارج از محوطه جریمه به دست ایمان صادقی نخورد ولی تصمیم داور منجر به اشتباه تاثیرگذاری شد.»

 

وی افزود: «بعد از این اشتباه، داور به خصوص در نیمه دوم تمرکزش را از دست داد و نتوانست کنترل خوبی بر بازی داشته باشد. این اشتباهات می‌تواند برای پرسپولیس سنگین باشد. پرسپولیس هم در لیگ و هم در جام حذفی برابر ذوب آهن از اشتباه داور متضرر شد. به همین خاطر افکار عمومی و هواداران این تیم حساس شده‌اند.»

 

کارشناس داوری تاکید کرد: «مسئولانی که سکان‌دار داوری هستند باید راهکار خوبی پیدا کنند. اشتباهات داوری با گذشت ۱۰ هفته قابل پذیرش نیست. بحث من تخریب و یا انتقاد بی جهت نیست. باید این اشتباهات ریشه یابی شود که علتش چیست و دید آیا این مسائل به عدم تمرکز، آمادگی جسمانی و یا مشکل دانش داوران مربوط می‌شود؟»

 

تیم فوتبال پرسپولیس روز چهارشنبه در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در اصفهان به مصاف تیم ذوب آهن رفت که این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود ذوب آهن خاتمه یافت. جهانبازی به گفته کارشناسان داوری در دقیقه ۲۲ به اشتباه ایمان صادقی دروازه‌بان پرسپولیس را از زمین مسابقه اخراج کرد.

 

منبع مهر

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٨-١٣٩۴, ١٣:٠١

   

پر مبحث ترین ها