سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جمشیدی: دایی و کریمی مغرورند

پیشکسوت فوتبال و بازیگر سینما و تلویزیون در تازه‌ترین مصاحبه خود به دلایل اختلاف دایی و کریمی و همچنین بهترین زوج در استقلال اشاره کرده است. وی همچنین عنوان کرده که هدیه تهرانی سوپراستار سینماست.


پیشکسوت فوتبال و بازیگر سینما و تلویزیون در تازه‌ترین مصاحبه خود به دلایل اختلاف دایی و کریمی و همچنین بهترین زوج در استقلال اشاره کرده است. وی همچنین عنوان کرده که هدیه تهرانی سوپراستار سینماست.

پژمان جمشیدی در گفتگو با مهر از پخش مصاحبه ای خبر داد که طی آن صحبت های زیادی در مورد اهالی فوتبال و برخی چهره های هنری انجام داده است.

این بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: قرار بود مصاحبه من با برنامه «دید در شب» ساعت 22 روز پنجشنبه روی سايت گذاشته شود كه من از رشيدپور خواهش كردم اين كار را به احترام درگذشت هادی نوروزی انجام ندهد.

جمشیدی در ادامه افزود: در نهايت ديروز روی سایت رفت يك «هاردتاك» ده قسمتی است كه دو قسمت قبلي آن كفاشيان و امیر تتلو بوده‌اند و قسمت بعدي هم آقای ظريف هستند.

بازیگر تئاتر و سینمای کشورمان در مورد فيلمي که این روزها در آن ایفای نقش می‌کند به خبرنگار مهر گفت: اسم فیلم «٥٠ كيلو آلبالو »است و كارگردانش آقای ماني حقيقي است.

وی همچنین درآن مصاحبه جنجالی با برنامه دید در شب حرف‌های جالبی گفت. او در این مصاحبه چالشی، در مورد هدیه تهرانی، مهدوی‌کیا، دایی، کریمی، امیر قلعه نویی، ناصر حجازی، فرهاد مجیدی، قصد خودکشی برای تیم ملی ایران، منتقدان تئاتر و سینما و ... حرف زده است.

برخی از جملات جمشیدی در این مصاحبه به شرح زیر است:

* فقط زمانی دایی و کریمی را آشتی می‌دهم که هر دو این موضوع را بخواهند.

* با علی کریمی هر روز با اتوبوس از کرج به تهران می آمدیم تا در تمرینات تیم شرکت کنیم.

* در قهر دایی و کریمی مثل همه قهرها هر دو را مقصر می دانم.

* اگر من بودم تا حالا صد بار آشتی کرده بودم اما دایی و کریمی مغرورند البته من هیچ‌وقت دایی و کریمی نشده ام که بدانم آنها چه احساسی دارند.

* من زمان چیرو عالی بودم اما برانکو هم خوب است.

* پرسپولیس بازیکن با تجربه ندارد و از همینجا هم ضربه خورده است. برای سریال پژمان بیست میلیون تومان برای چهارماه کار دستمزد گرفتم.

* کاویانپور بامزه ترین آدمی است که می شناسم.

* زوج موسوی و فرهاد مجیدی در استقلال فوق العاده بودند اما من منصوریان را دوست دارم.

* استیلی من را دوست نداشت.

* نامجو مطلق، علی کریمی و خدادا تکنیکی ترین بازیکنان تاریخ ایران هستند.

* علی دایی الگوی پسر من باید باشد.

* فیلم ناصر حجازی نباید به اختلافات با امیر قلعه نویی دامن بزند.

* هدیه تهرانی به نظر من سوپر استار سینماست و دوست دارم با شخصیتش آشنا بشوم.telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٧-١٣٩۴, ٢١:۵۴

   

پر مبحث ترین ها