سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بیانیه بلاتر پس از ممنوع الخروج شدن از سوئیس

بروز شده : ٧-٠٣-١٣٩۴, ٠٩:۴٣    نسخه چاپی    
ما متوجه شدیم که یک جو ناامیدکننده‌ای در قبال فیفا ایجاد شده است که امیدواریم این موضوع رفع شود. متاسفانه این اتفاقات درحال رخ دادن هستند و همه چیز باید شفاف سازی شود. ما از تحقیقات استقبال می کنیم و باور داریم که تحقیقات ایالات متحده و سوییس به ما در پیشرفت فیفا کمک خواهد کرد.

در روز پر ماجرای فیفا، دولت سوییس سپ بلاتر و دستیارانش در فیفا را ممنوع الخروج کرد. این درحالی است که پلیس سوییس امروز برای تحقیقاتی در مورد فیفا، وارد این سازمان شد.

 

بلاتر نیز در واکنش به این اتفاقات بیانیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است: هم اکنون، فوتبال در حال پشت سر گذاشتن زمان سختی است، هواداران و فیفا درحال گذراندن زمانی سخت هستند. ما متوجه شدیم که یک جو ناامیدکننده‌ای در قبال فیفا ایجاد شده است که امیدواریم این موضوع رفع شود. متاسفانه این اتفاقات درحال رخ دادن هستند و همه چیز باید شفاف سازی شود. ما از تحقیقات استقبال می کنیم و باور داریم که تحقیقات ایالات متحده و سوییس به ما در پیشرفت فیفا کمک خواهد کرد. 

به گزارش ایسنا، علیرغم جوسازی‌هایی که انجام شده است، اما من می خواهم بگویم که به صراحت اسقبال می کنیم از این تحقیقات و به همه مسئولان در این زمینه کمک خواهیم کرد. بگذارید من شفاف سخن بگویم: رفتارهای ناجوانمردانه و غیر اخلاقی در فیفا جایی ندارند و ما با خاطیان برخورد خواهیم کرد. ما کار خود را ادامه خواهیم داد و با شور و نشاط به پیشرفت فوتبال ادامه خواهیم داد تا شما همچنان اعتماد شما را جلب کنیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٣-١٣٩۴, ٠٩:۴٣

   

پر مبحث ترین ها