سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شمس گزینه جدی سرمربیگری صبای قم در فصل جدید لیگ بر‌تر فوتسال


در حالی که برای حضور در فصل جدید مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور به احتمال فراوان مسئولان باشگاه صبا از نماینده قم حمایت خواهند کرد و در واقع این تیم با نام صبا در لیگ بر‌تر شرکت می‌کند، اما هنوز تکلیف کادر فنی و بازیکنان این تیم مشخص نیست.
 سرمربی تیم ملی فوتسال جدی‌ترین گزینه برای هدایت نماینده قم در فصل جدید لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور است.

در حالی که برای حضور در فصل جدید مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور به احتمال فراوان مسئولان باشگاه صبا از نماینده قم حمایت خواهند کرد و در واقع این تیم با نام صبا در لیگ بر‌تر شرکت می‌کند، اما هنوز تکلیف کادر فنی و بازیکنان این تیم مشخص نیست.
 نماینده قم در لیگ بر‌تر وضعیت مشخصی ندارد

در این بین از سوی کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال زمان برگزاری مراسم قرعه کشی، مهلت نقل و انتقالات و همچنین آغاز سیزدهمین دوره مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور اعلام شده است اما تیمی که از قم در لیگ بر‌تر فصل جدید شرکت می‌کند، وضعیت مشخصی ندارد.

با این حال این روز‌ها موضوع اصلی در خصوص سرنوشت نماینده قم در لیگ بر‌تر فوتسال، بحث حضور سرمربی تیم ملی فوتسال یعنی حسین شمس در راس کادر فنی این تیم است و حضور این مربی در شهر مقدس قم، خبرهای منتشر شده در این خصوص را قوت می‌بخشد.
 
حضور سرمربی تیم ملی فوتسال در دوره آموزشی مربیان و معلمان فوتسال قم

سرمربی تیم ملی فوتسال که به دلیل اختلاف نظر با مسئولان فدراسیون فوتبال، شاگردانش در تیم ملی فوتسال را در سفر به کشور چین و حضور در تورنمنت بین المللی فوتسال این کشور همراهی نکرده است، امروز در قم حضور می‌یابد تا در دوره‌ای یک روزه مربیان و معلمان فوتسال قم را آموزش دهد.
 
دیدار احتمالی با مدیرکل تربیت بدنی و رئیس هیئت فوتبال قم

دوره آموزشی سرمربی تیم ملی فوتسال برای مربیان فوتسال قم امروز در مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم برگزار می‌شود و حتی قرار است شمس دیداری با مدیرکل تربیت بدنی و رئیس هیئت فوتبال استان قم داشته باشند تا شاید در خصوص حضور مجدد شمس در قم، به توافق ضمنی برسند.
 
نماینده قم یکی از گزینه‌های مربیگری شمس در لیگ بر‌تر فوتسال

در واقع به نظر می‌رسد که حسین شمس کاملا قید مربیگری در تیم ملی فوتسال را زده است و این روز‌ها به شکلی جدی به شغل آینده خود فکر می‌کند و حتی بعد از پیشنهادی که از تیم ملی فوتسال کویت دریافت کرد، از مذاکره با مسئولان تیم ملی کویت خبر داد و اعلام کرد به‌زودی به آن‌ها پاسخ خواهد داد.

بعد از اینکه رئیس فدراسیون فوتبال رسما اعلام کرد برای حضور در راس کادر فنی تیم ملی فوتسال به دنبال یک گزینه مطرح خارجی است، سرمربی سابق تیم ملی فوتسال نیز اعلام کرده است که در صورتی که با کویتی‌ها به توافق نرسد، هدایت یکی از تیم‌های فوتسال صبای قم یا فولاد ماهان اصفهان را بر عهده خواهد گرفت.
 
دو عنوان نایب قهرمانی شمس با ارم‌کیش قم در لیگ بر‌تر فوتسال

حسین شمس در دوره‌های پنجم و ششم مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور در سال‌های ۱۳۸۳ و ۱۳۸۴ هدایت تیم فوتسال ارم کیش قم را بر عهده داشت و با این تیم در دوره ششم لیگ بر‌تر عنوان نایب قهرمانی مسابقات باشگاه‌های بر‌تر کشور را کسب کرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٣-١٣٩٠, ١٩:٠١

   

پر مبحث ترین ها