سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حواشی پیش از بازی تراکتورسازی - پرسپولیس

چرا به خاطر اردوی تیم امید چند بازی این هفته را لغو کرده‌اند اما به خاطر پرسپولیس که قرار است در دیدار شبه ملی مقابل النصر بازی کند این کار صورت نمی‌گیرد

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به لغو نشدن بازی این تیم با نفت مسجد سلیمان معترض بود.

 
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بازیکنان، مربیان و کادر همراه تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 14:15 امروز (یکشنبه) برای دیدار مقابل تراکتورسازی هتل پارس تبریز را به مقصد ورزشگاه یادگار امام (ره) ترک کردند. حواشی حضور تیم پرسپولیس در هتل پارس در زیر می‌آید:

* محمدحسین نژادفلاح، قائم مقام باشگاه پرسپولیس پس از اینکه به اردوی این تیم رسید، با بازیکنان و مربیان خوش‌وبش می‌کرد. زمانی که نژادفلاح اومانیا را دید با او فارسی صحبت و با زبان فارسی با او خوش‌وبش کرد. نژادفلاح از اومانیا خواست به جای اخم کردن، لبخند بزند! وی به غیر از بازیکنان خارجی پرسپولیس با دیگر بازیکنان روبوسی کرد.

* محسن بنگر و نژادفلاح برای دقایقی در لابی هتل با هم صحبت کردند.

* درخشان در صحبتی چند دقیقه‌ای با نژادفلاح درباره اینکه چرا بازی هفته بیست‌وسوم پرسپولیس با نفت سلیمان لغو نشده است، اعتراض کرد. درخشان می‌گفت که چرا به خاطر اردوی تیم امید چند بازی این هفته را لغو کرده‌اند اما به خاطر پرسپولیس که قرار است در دیدار شبه ملی مقابل النصر بازی کند این کار صورت نمی‌گیرد.

* بابک حاتمی که اصالت تبریزی دارد با بازیکنان تراکتورسازی و همچنین اقوامش که برای دیدن او به هتل آمده بودند با زبان آذری خوش‌وبش می‌کرد. 

* ژوزه تادو، مهاجم پرسپولیس با آرایش عجیبی به تبریز آمده است. نوع و مدل موی او حسابی سوژه خبرنگاران و هواداران شده بود.

* حدود 150 نفر از هواداران پرسپولیس و تراکتورسازی مقابل هتل پارس تبریز تجمع کرده بودند و با بازیکنان هر دو تیم عکس یادگاری می‌گرفتند. در این بین فرشاد احمدزاده، ادینیو، محسن بنگر، پیام صادقیان و محمد نوری از محبوبیت بیشتر نسبت به دیگران برخوردار بودند. 

* به بازیکنان پرسپولیس وعده داده شده بود امروز مبلغی به حساب‌شان واریز خواهد شد. به همین خاطر آنها به عابر بانک هتل مراجعه می کردند تا مبلغ واریزی را برداشت کنند اما هر بار دست خالی برمی‌گشتند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٢-١٣٩٣, ١۵:۴۶

   

پر مبحث ترین ها