سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لیست خرید پرسپولیس رسما اعلام شد

محسن مسلمان هم در لیست درخشان قرار داشت که گویا پس از قرارداد داخلی با استقلال از این فهرست خارج شده است.

سرمربی پرسپولیس نام بازیكنانی كه برای نقل و انتقالات نیم فصل در نظر دارد اعلام كرد.

 لیست بازیکنان مورد نظر درخشان برای پرسپولیس یکی از سوژه‌های جالب لیگ برتر شده است. پرسپولیس روی بازیکنان درجه یک سایر تیم‌ها دست گذاشته و کار سختی برای به خدمت گرفتن آن‌ها خواهد داشت.

حمید درخشان در مورد لیست بازیکنان مورد نظرش گفت: «قاسم حدادی‌فر، یوسف وكیا، میثم مجیدی، جابر انصاری و بابک حاتمی از بازیکنان مد نظر ما هستند.»

میثم مجیدی مدافع استقلال خوزستان که این فصل بهترین دوران فوتبالی خود را سپری می‌کند جزو مورد نظر درخشان است اما امروز باشگاه استقلال خوزستان جواب نامه باشگاه پرسپولیس را داده و مخالفت خود نسبت به دادن میثم مجیدی به پرسپولیس و معاوضه او با محمدرضا خانزاده مدافع پرسپولیس را اعلام کرده است.

محسن مسلمان هم در لیست درخشان قرار داشت که گویا پس از قرارداد داخلی با استقلال از این فهرست خارج شده است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه انتقال این بازیکنان با توجه به اینکه مهره‌های کلیدی تیم‌های خودشان هستند، به پرسپولیس کم است توضیح داد: «در هر صورت من وظیفه‌ام این است که لیست بازیکنان مورد نظرم را به باشگاه اعلام کنم و وظیفه‌ باشگاه است که پیگیری‌های لازمه را انجام دهد.»

درخشان در مورد لیست مازاد و حضور جعفرپور در این لیست گفت: «من هیچ لیست مازادی را به باشگاه و هیات‌مدیره اعلام نکرده‌ام و چنین خبرهایی شایعه است.»

 

منبع: ایسکا نیوز

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٩-١٣٩٣, ١٠:٢۴

   

پر مبحث ترین ها