سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تاريخ خداحافظي کاپيتان تيم‌ملي مشخص شد؛

نکونام بعد از جام ملت‌ها مي‌ رود

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران روز گذشته اعلام کرده که نکونام بعد از جام ملت های آسیا به جمع مربیان ملی می‌پیوندد که این به معنای پایان کار نکونام در تیم‌ملی است.
جواد نکونام کاپيتان تيم‌ملي فوتبال ايران با اتمام جام ملت‌هاي آسيا از جمع ملي‌پوشان کنار خواهد رفت.

نکونام که با سابقه ترین بازیکن تیم‌ ملی است و از زمان مسابقات مقدماتی جام‌جهانی 2002 در جمع ملی‌پوشان حضور دارد بعد از رسیدن به مرز 150 بازی ملی، تیم‌ ملی فوتبال ایران را برای جوان ترها خواهد گذاشت.

نکونام یکی از آخرین بازیکنان نسل خود است که در حال حاضر به فوتبال مشغول‌اند. او عضو باشگاه اوساسوناست و قصد دارد با فتح جام ملت های آسیا وداع پرافتخاری از پیراهن ملی داشته باشد. نکونام در دو جام‌جهانی حضور پیدا کرده اما در جام ملت های آسیا افتخاری ندارد و تنها برد او در رقابت های آسیایی، قهرمانی با تیم‌ملی امید در بازی های آسیایی بوسان 2002 است.

به گزارش ورزش 3، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران روز گذشته اعلام کرده که نکونام بعد از جام ملت های آسیا به جمع مربیان ملی می‌پیوندد که این به معنای پایان کار نکونام در تیم‌ملی است، این بازیکن هنوز هیچ صحبتی در این زمینه انجام نداده است اما به نظر می‌رسد حضور باشگاهی او در این فصل به اتمام برسد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٧-١٣٩٣, ١٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها