سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گزارش AFC از تمديد قرارداد کي‌روش

سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا در گزارشي اعلام کرد کارلوس کي‌روش قرارداد 4 ساله‌اي را با فدراسيون فوتبال ايران امضا کرد.
سایت کنفدراسیون فوتبال امروز در گزارشی با تیتر" کارلوس کی‌روش قرارداد چهار ساله جدیدی با ایران امضا کرد" به وضعیت تیم ملی فوتبال ایران و از تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی با فوتبال ایران خبر داد.

به گزارش مهر، در این گزارش آمده است: "کارلوس کی‌روش سرانجام به هفته‌ها عدم قطعیت بین او و فدراسیون فوتبال و تردیدهای موجود پایان داد و سه‌شنبه عصر قرارداد جدیدی را با فدراسیون فوتبال امضا کرد. درحال حاضر انتظار می‌رود این مربی هدایت تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا که ماه ژانویه برگزار می‌شود را برعهده داشته باشد."

در ادامه این مطلب به نخستین اظهار نظر کارلوس کی‌روش پس از تمدید قرارداد جدید با فدراسیون فوتبال ایران هم اشاره شده است: " هدف نخست‌مان کسب مدال در جام ملت‌های آسیا است، پس باید به سختی کار کنیم. همانطور که می‌‎دانید من از فردی نیستم که تنها وعده بدهم و باید با تلاش بسیار و کار سخت بتوانیم به اهداف‌مان دست یابیم."

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: "هدف دوم‌مان بسیار روشن و آسان است، ما می‌خواهیم جواز حضور در جام جهانی 2018 روسیه را بدست آورد.

کارلوس کی‌روش سرمربی 60 ساله که به همراه ایران به جام جهانی 2014 صعود کرد، در گروه F آن رقابتها ابتدا به نتیجه صفر بر صفر مقابل نیجریه رسید، سپس برابر آرژانتین با گل دقایق پایانی شکست خورد و در بازی سوم برابر بوسنی با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.

تیم ملی فوتبال ایران در گروه C جام ملت‌های آسیا با تیم‌های امارات، بحرین و قطر هم گروه است که در نخستین بازی خود در آن رقابتها، روز 11 ژانویه در ورزشگاه ملبورن مقابل بحرین به میدان می‌رود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۶-١٣٩٣, ١٢:٠١

   

پر مبحث ترین ها