سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در 3 رده سنی؛

تکواندوکاران مدعی در قم به رقابت می‌پردازند

رقابت‌های انتخابی تکواندو قم در سه رده سنی خردسالان، ‌ نونهالان و نوجوانان در خانه تکواندو قم واقع در منطقه ۱۵ خرداد پیش بینی و برنامه‌ریزی شده است تا ترکیب تیم‌های این سه رده سنی برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور مشخص شود.
رئیس هیئت تکواندو استان قم گفت: برترین‌های تکواندوی قم برای حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور از مسابقات انتخابی استان در روز جمعه مشخص می‌شوند.

علی افکاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در قم اظهار داشت: مسابقات انتخابی تکواندو استان قم روز جمعه شانزدهم اردیبهشت ماه به انجام می‌رسد و طی آن تکواندوکاران مدعی عضویت در تیم‌های استان قم به منظور اعزام به رقابت‌های لیگ و قهرمانی کشور در سه رده سنی با یکدیگر پیکار می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: رقابت‌های انتخابی تکواندو قم در سه رده سنی خردسالان، ‌ نونهالان و نوجوانان در خانه تکواندو قم واقع در منطقه ۱۵ خرداد پیش بینی و برنامه‌ریزی شده است تا ترکیب تیم‌های این سه رده سنی برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور مشخص شود.
 
دعوت از برترین‌ها به اردوی آماده‌سازی تیم‌های استان

رئیس هیئت تکواندو استان قم افزود: رقابت‌های انتخابی تیم‌های تکواندو خردسالان، نونهالان و نوجوانان استان قم در حالی روز جمعه برگزار می‌شود که در تمام رده‌های سنی خردسالان و نونهالان، ‌ برترین‌های رقابت‌های انتخابی به اردوی آماده‌سازی این سه رده دعوت خواهند شد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای حضور برترین‌های این مسابقات در اردوهای آماده‌سازی، اضافه کرد: به همین منظور بلافاصله بعد از پایان رقابت‌های انتخابی استان، برترین‌های اوزان مختلف به اردوی آماده‌سازی می‌روند تا برای مسابقات مهم کشوری آماده شوند.
 
مشخص شدن تقویم مسابقات مهم تکواندو کشور در سال ۹۰

افکاری ابراز داشت: بر اساس زمانبندی برگزاری چندین رقابت مهم کشوری در شش ماه نخست سال جاری که به هیئت‌های استانی اعلام شده است، مسابقات قهرمانی خردسالان کشور نیز در روزهای دوم و سوم تیرماه برای پسران و چهارم و پنجم تیرماه برای دختران برنامه‌ریزی شده است.

وی عنوان کرد: همچنین مسابقات قهرمانی رده سنی نونهالان کشور نیز برای روزهای بیست و چهارم و بیست و پنجم شهریور ماه برای پسران و بعد از آن به مدت دو روز دختران تکواندوکار استان‌های مختلف کشور برای کسب عناوین بر‌تر به رقابت می‌پردازند

رئیس هیئت تکواندو استان قم افزود: هیئت تکواندوی قم به دنبال حضور قوی تکواندوکاران استان در رقابت‌های رده سنی جوانان و بزرگسالان کشور است و با توجه به برنامه‌ریزی فدراسیون تکواندو کشورمان، این مسابقات که در هر دو رده سنی روزهای بیست و یکم و بیست و دوم مهر ماه برای آقایان و دو روز بعد از آن نیز برای بانوان برنامه‌ریزی شده است برای ما دارای اهمیت بالایی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٢-١٣٩٠, ٠١:١۶

   

پر مبحث ترین ها