سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دبیر هیئت کاراته استان قم:

نمایندگان قم با قدرت در لیگهای کاراته کشور شرکت می کنند

کاراته‌کاهای قمی در آغازین روز‌های سال جاری در پیکارهای انتخابی تیم ملی کاراته جوانان و امید کشورمان و بعد از آن در رقابت‌های انتخابی تیم ملی بزرگسالان،‌ علمکرد بسیار درخشانی داشتند و خوشبختانه چند تن از آنها در آستانه اعزام به مسابقات آسیایی هستند.

 دبیر هیئت کاراته استان قم گفت: نمایندگان قم امسال با بهره گیری از توانمندی و ظرفیت بالای کاراته قم با قدرت در مسابقات باشگاه های کشور به میدان می روند.

علیرضا برخورداری در گفتگو با خبرنگار مهر در قم، اظهار داشت: حضور در رقابتهای لیگ کاراته باشگاه های کشور یکی از مهمترین برنامه های هیئت در بخش قهرمانی این رشته ورزشی جذاب و پر طرفدار در بین نوجوانان و جوانان قمی است.
وی اضافه کرد: امسال تیم‌های کاراته استان قم در لیگ‌های کاراته باشگاه‌های کشور نیز شرکت می‌کنند که هم در لیگ‌های برتر و دسته اول بزرگسالان، در لیگ نوجوانان و در لیگ‌ کاراته بانوان باشگاه‌های کشور تیم‌های کاراته مردان و بانوان قم به مصاف حریفان می‌روند.
 
عضویت کاراته کاهای قمی در تیم های ملی

دبیر هیئت کاراته استان قم در ادامه به موفقیت کاراته‌کاهای قم در انتخابی تیم های ملی جوانان و بزرگسالان اشاره کرد و گفت: موفقیت‌ کاراته‌کاهای قمی در مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته و عضویت دو تن از آنها در تیم های‌ ملی کاراته جوانان  و بزرگسالان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و نیز تیم ملی بزرگسالان کشور باعث افزایش روحیه و تقویت تلاش و پشتکار سایر کاراته‌کاهای خوب قمی می‌شود که در آینده برای حضور در تیم‌های ملی تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: کاراته‌کاهای قمی در آغازین روز‌های سال جاری در پیکارهای انتخابی تیم ملی کاراته جوانان و امید کشورمان و بعد از آن در رقابت‌های انتخابی تیم ملی بزرگسالان،‌ علمکرد بسیار درخشانی داشتند و خوشبختانه چند تن از آنها در آستانه اعزام به مسابقات آسیایی هستند.

برخورداری اضافه کرد: محمد شایگان قهرمان پیکارهای کاراته قهرمانی نوجوانان آسیا در سال 2010 امسال نیز در تیم ملی کاراته رده سنی جوانان عضویت دارد و یکی از امیدهای کاراته قم برای کسب عنوان قهرمانی در رقابت های آسیایی به شمار می رود.

وی ابراز داشت: امیر مهدی زاده که در سال های اخیر یک کاراته کای نمونه برای کاراته قم بوده است، سال گذشته نماینده کشورمان در بازیهای آسیایی گوانگ جو نیز بود و در رقابت های انتخابی تیم ملی نیز توانست در وزن منهای 60 کیلوگرم عضو تیم ملی شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:٣۶

   

پر مبحث ترین ها