سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ایران- بوسنی ، آیا حماسه خلق می شود؟

بروز شده : ٣-٠۴-١٣٩٣, ٢٣:۵٢    نسخه چاپی    
دو تیم ایران و بوسنی در حالی به مصاف هم می روند که هر کدام یک بار اسیر ناداوری شدند ،ایران این فرصت را دارد که در صورت برد مقابل بوسنی و باخت نیجریه مقابل آرژانتین به مرحله بعدی صعود کند و برگ تازه ای توسط تیم کی روش به تاریخ فوتبال ایران اضافه شود.
تیم ملی فوتبال ایران در سومین و آخرین بازی از مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل ساعت 20.30 فردا شب به مصاف تیم بوسنی هرزگوین می رود که با قبول دو شکست از تیم های آرژانتین و نیجریه امیدی به صعود به مرحله بعد ندارد.

قبل از شروع بازی های جام جهانی اکثر کارشناسان حسابی روی ایران باز نمی کردند و رقابت اصلی این گروه را بین تیم های آرژانتین، بوسنی و تیم نیجریه می دانستند اما تیم کشورمان با ارائه بازی های قابل قبول و منطقی توانست توجه مردم و کارشناسان دنیا را به خود جلب کند و با کسب یک تساوی و یه شکست خفیف از تیم مدعی آرژانتین امیدوار است شرایط به گونه ای رغم بخورد که بتواند به مرحله بعدی صعود کند.

از سوی دیگر بوسنی بعد شکست از آرژانتین ، در دیداری که اشتباهات داوری روی نتیجه بازی بی تاثیر نبود با یک گل مغلوب نیجریه شد و با قبول دو شکست متوالی امیدی به صعود به مرحله ی بعد ندارد تا بازی فردا شب مقابل ایران برای آنها حکم یک بازی تشریفاتی داشته باشد جالب است بدانید در ابتدای جام از بوسنی به عنوان پدیده فوتبال اروپا یاد می شد.

به گزارش شفاف، دو تیم ایران و بوسنی در حالی به مصاف هم می روند که هر کدام یک بار اسیر ناداوری شدند ،ایران این فرصت را دارد که در صورت برد مقابل بوسنی و باخت نیجریه مقابل آرژانتین به مرحله بعدی صعود کند و برگ تازه ای توسط تیم کی روش به تاریخ فوتبال ایران اضافه شود.

در نهایت ایران دو گام تا صعود به مرحله بعد فاصله دارد قدم اول که کاملا به خود تیم بستگی دارد و آن هم کسب پیروزی در برابر بوسنی است و قدم دوم شکست تیم نیجریه در برابر آرژانتین است که با توجه به انگیزه بالای بازیکنان آرژانتین برای اثبات خود و انگیزه ستاره این تیم لیونل مسی برای آقای گلی در این مسابقات زیاد دور از دسترس به نظر نمی رسد.حال باید ببینیم 90 دقیقه ای که دو بازی در آن برگزار می شود چه سرنوشتی برای تیم ملی ایران به جای می گذارد
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۴-١٣٩٣, ٢٣:۵٢

   

پر مبحث ترین ها