سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جشن و شادي هواداران پرسپوليس با ديدن محمد نوري/گزارش تمرين پرسپوليس

يکي از هواداران با خود پيراهن تيم ملي را به همراه داشت که همه بازيکنان روي آن را امضا کردند.

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس بعدازظهر امروز با حضور عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه برگزار شد.


تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 18:30 امروز با حضور عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس برگزار شد. در اين تمرين ليدرهاي باشگاه در اقدامي بسيار زيبا به مناسبت جشن نيمه شعبان و بدرقه يکي از ليدرها که امشب قرار است براي حمايت از تيم ملي راهي برزيل شود، شيريني و شربت در تمرين پخش کردند و براي ظهور امام زمان(عج) دست به دعا شدند.

* محمد نوري کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس که زمزمه جدايي‌اش از جمع قرمزپوشان و رفتن به استقلال به گوش مي‌رسيد، در تمرين امروز حضور پيدا کرد. هواداران با ديدن او به جشن و شادي پرداختند و موضع‌گيري‌هايي عليه استقلال داشتند.

* علي دايي در بدو ورودش به ورزشگاه درفشي‌فر ابتدا ميان مدرسه‌فوتبالي‌ها رفت و با آنها و پدرانشان عکس يادگاري انداخت.

* اسپانسر جديد پرسپوليس هم امروز دست به کار شد و تمام پلاکاردهاي دانشگاه پرسپوليس را از داخل درفشي‌فر کَند و به جاي آن پلاکاردهاي خود را با نام و نشاني خود نصب کرد.

* رضا نورمحمدي نيز دقايقي کوتاه در تمرين حضور پيدا کرد و سپس با اجازه دايي، درفشي‌فر را ترک کرد. او در اردوي اردبيل تمرينات خود را با قرمزپوشان آغاز خواهد کرد.

* در تمرين امروز هم عليرضا رحيمي مديرعامل پرسپوليس حضور داشت. او باز هم داخل و در کنار زمين حضور پيدا نکرد و از روي سکوها تمرينات را نظاره‌گر بود.

* ليدرهاي باشگاه نيز امروز بابت نرفتن نوري به استقلال از کاپيتان باتعصب خود تقدير و تشکر کردند.

* با نظر مدير ورزشگاه درفشي‌فر بنري که براي ليدر مسافر برزيل تدارک ديده شده بود، جمع‌آوري شد که اين کار باعث ناراحتي هواداران و ليدرها شده بود.

* پرسپوليسي‌ها امروز تمرينات استقامتي را در دستورکار خود قرار دادند، فردا (جمعه) تعطيل هستند و شنبه براي تشکيل اردويي 10 روزه عازم اردبيل خواهند شد.

* يکي از هواداران با خود پيراهن تيم ملي را به همراه داشت که همه بازيکنان روي آن را امضا کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٣-١٣٩٣, ١٩:۵٢

   

پر مبحث ترین ها