سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اسداللهی :

وزارت ورزش نظارت بیشتری بر انتخاب اسپانسر تیم ملی فوتبال داشته باشد

علی رغم درآمدهای بسیار زیاد فدراسیون فوتبال از تبلیغات دور زمین، فروش امتیاز پخش تلویزیونی، دریافت پول از فیفا و ... مدیران فعلی این فدراسیون با انتخاب سلیقه‌ای اسپانسر، اعتماد سرمربی و بازیکنان تیم ملی فوتبال را سلب کردند.
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فدراسیون فوتبال در زمینه انتخاب اسپانسر پیراهن تیم ملی فوتبال عملکرد مثبتی نداشته است، گفت: از مدیران وزارت ورزش و جوانان انتظار می‌رود نظارت بیشتری بر عملکرد این فدراسیون در زمینه انتخاب اسپانسر داشته باشند تا حیثیت ملی کشور در میادین بین المللی زیر سؤال نرود.

غلامرضا اسدالهی در گفت و گو با خانه ملت، با اشاره به این که فدراسیون فوتبال در بدترین روزهای جنگ تحمیلی حیثیت و اعتبار تیم ملی فوتبال ایران را در میادین بین المللی حفظ کرد، افزود: علی رغم درآمدهای بسیار زیاد فدراسیون فوتبال از تبلیغات دور زمین، فروش امتیاز پخش تلویزیونی، دریافت پول از فیفا و ... مدیران فعلی این فدراسیون با انتخاب سلیقه‌ای اسپانسر، اعتماد سرمربی و بازیکنان تیم ملی فوتبال را سلب کردند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر پیگیری علل رد پیشنهادهای سایر شرکت‌های تولید البسه ورزشی و انتخاب اسپانسر فعلی افزود: فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در جلسات بعدی خود با دعوت از رئیس و مدیران بازرگانی فدراسیون فوتبال با جدیت ابعاد مختلف این موضوع را بررسی خواهد کرد تا مشکلات رفع شود.

لازم به ذکر است در روزهای اخیر و پس از برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال در افریقای جنوبی سرمربی و بازیکنان تیم ملی فوتبال در این خصوص گلایه مند بودند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٢-١٣٩٣, ١٩:٣٧

   

پر مبحث ترین ها