سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کريس رونالدو اولين خريد بکام در ليگ آمريکا

ديويد بکام که سابقه بازي در لس آنجلس گالکسي را در کارنامه خود دارد، ماه گذشته موفق شد باشگاه ميامي را در ليگ آمريکا خريداري کند.
ديويد بکام قصد دارد با پيشنهاد مالي جالب توجه کريستيانو رونالدو را به ليگ آمريکا ببرد.

ديويد بکام با خريد باشگاه ميامي به صف بازيکناني پيوست که قصد دارد ادامه فعاليت‌هاي ورزشي خودش را به عنوان مالک باشگاه ادامه دهد.

به گزارش روزنامه مترو، ديويد بکام با خريد باشگاه ميامي قصد دارد بازيکنان زيادي را به تيمش بياورد تا بتواند ميامي را به قدرت برتر فوتبال آمريکا تبديل کند و کريستيانو رونالدو، ستاره پرتغالي رئال مادريد نيز در صدر فهرست خريد‌هاي ديويد بکام براي فصل آينده قرار دارد.

يکي از مسئولان باشگاه لس‌آنجلس‌گالکسي به روزنامه سان انگليس گفت:‌ ديويد بکام فهميده است که بايد براي تيم جديدش چند بازيکن بزرگ را به ليگ آمريکا بياورد و به همين خاطر تلاش زيادي کرده است تا چند بازيکن بزرگ از جمله کريستيانو رونالدو را براي آمدن به تيمش ترغيب کند. اين را هم بايد مد نظر قرار داد که رونالدو فوتبال آمريکا را دوست دارد. قطعا اين چيزي نيست که رونالدو بخواهد آن را از رسانه‌ها پنهان کند. رونالدو دوست دارد که فوتبالش را در ليگ آمريکا به اتمام برساند.

ديويد بکام که سابقه بازي در لس آنجلس گالکسي را در کارنامه خود دارد، ماه گذشته موفق شد باشگاه ميامي را در ليگ آمريکا خريداري کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١١-١٣٩٢, ١١:٣۴

   

پر مبحث ترین ها