سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صعود 12 پله‌ای فوتبال ایران در رنکینگ فیفا/ اول آسیا، سی و سوم جهان

تیم ملی ایران با کسب 720 امتیاز در رده اول آسیا و سی و سوم جهان ایستاد. تیم کشورمان در رده‌بندی ماه قبل 650 امتیاز کسب کرده بود و در رده اول آسیا و چهل و پنجم جهان قرار داشت. تیم های استرالیا، ژاپن و کره جنوبی نیز به ترتیب در مکان های 46، 47 و 54 دنیا قرار گرفته‌اند.
فدراسیون بین‌المللی فوتبال تازه ترین رده‌بندی برترین تیم‌های ملی فوتبال جهان را اعلام کرد که بر این اساس تیم ملی ایران با 12 پله صعود در مکان اول آسیا و سی و سوم جهان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتبال جهان امروز پنجشنبه از سوی فیفا اعلام شد که بر این اساس تیم ملی ایران با کسب 720 امتیاز در رده اول آسیا و سی و سوم جهان ایستاد. تیم کشورمان در رده‌بندی ماه قبل 650 امتیاز کسب کرده بود و در رده اول آسیا و چهل و پنجم جهان قرار داشت. تیم های استرالیا، ژاپن و کره جنوبی نیز به ترتیب در مکان های 46، 47 و 54 دنیا قرار گرفته‌اند.

در این رده‌بندی تیم ملی اسپانیا اول است. آلمان رده دوم را به خود اختصاص داده و آرژانتین حریف ایران در جام جهانی نیز در مکان سوم قرار گرفته است. تیم های کلمبیا، پرتغال، اروگوئه، ایتالیا، سوئیس، هلند و برزیل هم در رده‌های چهارم تا دهم قرار گرفته‌اند.
تیم ملی بوسنی یکی دیگر از رقبای ایران در جام جهانی در مکان نوزدهم این رنکینگ جای گرفته و نیجریه هم پایین‌تر از ایران در رده سی و هفتم ایستاده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٩-١٣٩٢, ١٢:۴٧

   

پر مبحث ترین ها