سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فناوری توپ هوشمند در جام جهانی 2014 برزیل اجرا می‌شود

علاوه بر این فیفا تایید می‌کند که این سامانه در جام باشگاه‌های جهان که از 11 تا 21 دسامبر در مراکش برگزار خواهد شد، به کار گرفته خواهد شد.
فدراسیون بین‌المللی فوتبال اعلام کرد به دنبال موفقت فناوری توپ‎های هوشمند در جام کنفدراسیون‌ها، این فناوری در جام جهانی 2014 برزیل هم به کار گرفته خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، طبق اعلام فیفا شرکت آلمانی GoalControl GmbH تامین کننده سامانه توپ‌های هوشمند در جام جهانی 2014 برزیل خواهد بود.

فدراسیون بین المللی فوتبال در بیانیه‌ای اعلام کرد: با پشت سر گذاشتن فرایند ارزیابی در نهادهای مرتبط با فیفا در جام کنفدراسیون‌ها، این فناوری در جام جهانی 2014 برزیل به کار گرفته خواهد شد. این سامانه همه نیازهای فیفا را تامین کرده است. البته در جام کنفدراسیون‌ها چنین مشکلی وجود نداشت که لازم باشد برای تشخیص گل بودن یا نبودن از این سامانه استفاده کرد. هر 68 گلی که در جام کنفدراسیون‌ها به ثمر رسید درست بود. مسئولان فیفا رضایت بالایی از این فناوری دارند.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: علاوه بر این فیفا تایید می‌کند که این سامانه در جام باشگاه‌های جهان که از 11 تا 21 دسامبر در مراکش برگزار خواهد شد، به کار گرفته خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٧-١٣٩٢, ١٧:۵۶

   

پر مبحث ترین ها