سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فیفا تیم ملی فوتبال را جریمه کرد

بروز شده : ٩-٠۶-١٣٩٢, ١١:٠٨    نسخه چاپی    
بر اساس رای کمیته انضباطی فیفا درباره دیدار کره‌جنوبی و ایران که در ورزشگاه مونسوی اولسان برگزار شد، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی با تذکر کتبی مواجه شد.
دبیرکل فدراسیون فوتبال از تذکر کتبی فیفا به سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و محرومیت سوشا مکانی به خاطر تخلفاتی که پس از دیدار با کره‌جنوبی در آخرین بازی مرحله انتخابی جام جهانی 2014 برزیل انجام دادند، خبر داد.

به گزارش مهر، پس از پیروزی تیم ملی ایران برابر کره‌جنوبی در هفته پایانی مرحله نهایی رقابتهای فوتبال انتخابی جام جهانی 2014 برزیل، کارلوس کی‌روش سرمربی و سوشا مکانی دروازه‌بان تیم ملی ایران تخلفاتی را انجام دادند که فدراسیون جهانی فوتبال با آنها رسیدگی کرد.

مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره احکام صادره شده از سوی کمیته انضباطی فیفا در خصوص کارلوس کی‌روش و سوشا مکانی گفت: با توجه به وکلای خارجی که فدراسیون فوتبال بر اساس موارد موجود در پرونده کمیته انضباطی استفاده کرد و همچنین همکاری و تلاش خوب امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال با این وکلا، رای کمیته انضباطی در خصوص این دو اعلام شد.

وی اضافه کرد: بر اساس رای کمیته انضباطی فیفا درباره دیدار کره‌جنوبی و ایران که در ورزشگاه مونسوی اولسان برگزار شد، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی با تذکر کتبی مواجه شد.

سوشا مکانی هم به یک جلسه محرومیت و پرداخت جریمه نقدی محکوم شد. تیم ملی ایران هم به خاطر تاخیر در ورود به زمین در نیمه دوم به پرداخت جریمه نقدی محکوم شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۶-١٣٩٢, ١١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها