سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دلیل نکونام برای جدایی از استقلال

پس از گذشت چند روز از حضور جواد نکونام در برنامه نود و طرح آن صحبت های مهم و مبهم، دلیل اصلی دلخوری وی فاش می شود؛ دلیلی که همگان را به شگفتی و تاسف وامی دارد نه از تصمیم نکونام که از...

این روزها برای طرفداران استقلال این سوال مطرح است که جواد نکونام به چه دلیل قصد ترک استقلال را دارد و در پس حرفهای عجیب وی در برنامه نود هفته گذشته چه مسایلی وجود دارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی جهان، این بازیکن در برنامه نود اعلام کرد که از بازی در استقلال لذت نمی برد اما هرچه فردوسی پور سعی کرد دلایل این ذهنیت وی را بداند متوجه نشد!

بازیکن گرانقیمت استقلالی ها امروز در جلسه ای با مدیرعامل باشگاهش شرکت می کند تا درباره ماندن یا رفتن از این تیم با وی به جمع بندی برسد؛ هرچند که فتح الله زاده و قلعه نویی هردو مخالف جدی جدایی جواد هستند.

اما پس از گذشت چند روز از حضور جواد نکونام در برنامه نود و طرح آن صحبت های مهم و مبهم، دلیل اصلی دلخوری وی فاش می شود؛ دلیلی که همگان را به شگفتی و تاسف وامی دارد نه از تصمیم نکونام که از...

ماجرا از این قرار است که در فضای داخلی تیم فوتبال استقلال مدتهاست که برخی بازیکنان مطرح و برخی از جوانان این تیم با یکدیگر بیش از حد طبیعی شوخی می کنند و زیاده روی آنان در شوخی کردن تا جایی پیش رفته که در خلال این رفتارها نسبت به یکدیگر از الفاظی ناشایست استفاده می کنند که نه در شان یک بازیکن تیم مردمی است و نه برازنده باشگاهی چون استقلال.

حتی خبر دار شده ایم که امیر قلعه نویی در روزهای ابتدایی حضورش روی نیمکت استقلال با علم به این اپیدمی غیر اخلاقی به بازیکنان خود اولتیماتومی جدی می دهد که البته چندان اثر نمی کند برخی از بازیکنان مطرح استقلال دست از این شوخی کردن ها بر نمی دارند.

جواد نکونام بارها در مصاحبه های خود اعلام کرده که بعد از بازگشت از اروپا ذهنیتش درباره فوتبال ایران عوض شده و تصور برخی مسایل را نداشته است که منظور جواد از آن گفته ها و بحث لذت نبردنش از حضور در استقلال ریشه در همین مسایل دارد.

این داستان وقتی بیشتر خودنمایی می کند که می دانیم باشگاه های ما جملگی پیشوند فرهنگی دارند و افرادی تحت عناون مسوول امور فرهنگی در آنها - و در همین باشگاه استقلال- فعالیت می کنند و حقوق می گیرند!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٩-١٣٩١, ١٨:۵١

   

پر مبحث ترین ها