سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کرش موافقت خود را برای عقد قرارداد اعلام کرد

کارلوس کرش موافقت خود را با عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد.

کارلوس کرش موافقت خود را با عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد. 

عباس ترابیان با اعلام این خبر گفت: کارلوس کرش با ارسال پیش قرارداد دستیارانش در شرایطی که نکات مدنظر ما دراین پیش قرارداد آورده موافقتش را با عقد قرارداد با فدراسیون ایران اعلام کرد. آنتونیو سیموئز، میک مکدرموت و دنگسپار دستیاران او هستند. در حال حاضر ما تلاش می‌کنیم تا نکات اساسی مدنظرمان در قرارداد کوئیروش هم لحاظ شود تا انشاالله در پایان هفته قرارداد رسمی با او به امضا برسد.

 

گزینه اصلی هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان سه دستیار خود برای حضور در کادر فنی این تیم را به مسئولان فدراسیون فوتبال معرفی کرد تا این فدراسیون ضمن انجام مذاکرات لازم، موافقت نهایی آنها برای حضور در تیم ملی ایران را جلب کند.

عباس ترابیان در گفتگو با مهر، ضمن بیان بیان این مطلب افزود: کارلوس کرش برای حضور در تیم ملی فوتبال ایران سه دستیار به فدراسیون فوتبال کشورمان معرفی کرده تا ضمن مذاکره با آنها شرایط همراهی‌شان را با تیم ملی فراهم آوریم. این مربی پرتغالی در تماسی که با ما داشت، درخواست کرده نظر مثبت این مربیان را جلب کنیم چرا که بدون آنها نمی تواند همکاری مثبتی با فدراسیون فوتبال ایران داشته باشد.

وی در ادامه افزود: یکی از دستیارانی که آقای کرش به ما معرفی کرده است، "دن کستر" نام دارد. این مربی پرتغالی در تیم‌های رئال مادرید، منچستریونایتد و تیم ملی پرتغال همراه کرش بوده است. او حتی سابقه همکاری با مربیان بزرگی چون "اسکولاری" و "کاماچو" را هم دارد. او علاوه بر اینکه می تواند دستیار اول یک سرمربی باشد، تبحر زیادی در امر هدایت و آموزش دروازه بانان دارد. دن کستر در تیم ملی پرتغال عملکرد بسیار خوبی داشته است و دروازه بان خوبی چون "ادواردو" را برای تیم این تیم آماده کرد. همانطور که در جام جهانی دیدید، این دروازه بان فقط یک گل آنهم از تیم اسپانیا، قهرمان جام جهانی دریافت کرد.

سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه دن کستر یک مربی باتجربه و تواناست، افزود: یکی دیگر از دستیاران کارلوس کرش "سیموئز" نام دارد که سال‌ها در تیم ملی پرتغال بازی کرده است. او هم دوره "اوزه بیو" است و به همراه او سفری نیز به تهران داشته است. سیموئز سابقه و تجربه فعالیت در تیم‌های پایه‌ای را دارد و در تیم زیر 20 سال پرتغال نیز حضور داشته است. او یک مربی توانمند در امر آموزش و استعدادیابی است.

"کرش و دستیارانش به دنبال اجرای یک برنامه آموزشی هدفمند در تیم‌های ملی ایران هستند"، ترابیان با بیان این جمله افزود: کرش همچنین یک مربی بدنساز به نام "مایک مک درمونت" را نیز به ما معرفی کرده است. این مربی اسکاتلندی سابقه سال‌ها همکاری با کرش را دارد و از بهترین‌ها در کار بدنسازی است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١١-١٣٨٩, ١٢:٢٠

   

پر مبحث ترین ها